Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme azt hazudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme azt hazudni hogy a férfi magassága nem számít?

Figyelt kérdés
175 vagyok de szívesebben lennék magasabb, 165 alatti kerti törpéknek is 180+ kell, minél magasabb annál jobb. Persze összejöhet az ember egy magasabb nővel ha szeretne a hóna alatt szaladgálni. Nem véletlen ábrázolnak a görög szobrok magas, izmos és jóképű férfiakat. A filmekben a szuperhősök, egyéb "Jótevők" is ebbe a kategóriába esnek. Míg az ellenfeleik ronda, torz személyek. Nem véletlen ábrázolják a gonoszt is ocsmány, absztrakt lényként.
2023. nov. 30. 06:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem hallottam, hogy nem számít a magasság, viszont extrém alacsonynak kell lenni, hogy valaki kizárólag magassága miatt legyen sikertelen, ami nem 170 centi felett érint.
2023. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Számít, de legtöbbször annyit hogy minimum 2-3 cm-vel több legyen. A 175 meg ha így vesszük nem kevés, az teljesen jó. Én még nem láttam olyan nőt, főleg alacsonyt, akinek minden vágya az lett volna hogy olyan pasija legyen, akinek a válláig se ér.

Nekem pl olyan nem is kellett volna, mi a jo abban ha hosszabb csókolózastól begörcsöl a nyakam? :D

2023. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek fontos, van akinek nem. Én 155 centi vagyok, nekem pont a 175 feletti pasik nagyon kényelmetlenek. Ettől még ha nagyon kedvelem, nem fogom azért lekoptatni mert magas, de nem pozitívum és a mai napig nem volt ennél magasabb párom.

De, én egy nő vagyok. Mindenkinek meg vannak a preferenciái külsőre és belsőre is, nemtől függetlenül. Egyiknél elfogadjuk, másiknál nem? Keress olyat, akit nem zavar és akinek tetszel mintsem hogy azokért sírj akik úgyse akarnak.

2023. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Önértékelés igy hivják, itt valami nem kerek nagyon, ha helyes önképed van magadról akkor lehetsz akármekkora, és nézhetsz ki akárhogy, ha elfogadásban vagy önmagaddal és a megváltoztathatatlan dolgokat elfogadod, mint magasság. Egy jó kifogás és igazolás, hogy miért legyél bántalmazó önmagaddal. Hiába valaki magas, és izmos, ha belül egy üres lélektelen zombi lelkü valaki él.

Ha választhatnál, hogy egy hero kinézetű és belül egy üres lény lennél, vagy alacsonyabb tele élettel, egészséges énképpel, és egy vonzó kisugárzó lélekkel melyiket választanád?

2023. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 170-175 az ideális.
2023. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb haverom tud csajozni a kb 166 centijével, pedig még csak nem is egy helyes csávó, épp ellenkezőleg, bár ő évek óta aktívan bírkózik, szóval izmos.
2023. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
156 cm vagyok. Én anno utasítottam el pasit azért, mert túl magas volt (190+), úgy éreztem magam mellette, mint egy kerti törpe, de semmiképpen sem egy csini, szexi nőnek. Az exem 178, a férjem 180 cm, valahol nálam kb ez a felső határ. Kimomdottan örültem volna alacsonyabb 170 körüli pasinak, aki mellett nem nézek ki hülyén, de valamiért egy sem talált meg 🤷‍♀️
2023. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is a 170 az ideális.

Èn 168cm vagyok. Sose tetszettek a magasabb pasik. Nekem zavaró egy 2 mèteres emberrel beszèlgetni, hogy mindig fel kell nèznem rá. Főleg nyáron, ha a szemembe is süt a nap. A nyakam is kitörik ès nem is látok. Nem tudnèk ilyen magas emberrel kapcsolatban lenni.


Szerintem nem a magasságod a gond, hanem az ebből eredő kisebbsègi komplexusod. Sugárzik belőled..

Az is elèg paraszt dolog hogy kerti törpènek nevezed a 165cm alattiakat.

Menj el pszichológushoz ès kezeltesd magad, vagy hordj magastalpút mint Tom Cruise ha ennyire zavar..

2023. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Figyu, neked kellene kövér csaj? Naugye....
2023. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
nyiminyomi mini fiúcska. nem lesz nőd soha hahahah
2023. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!