Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme azt hazudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme azt hazudni hogy a férfi magassága nem számít?

Figyelt kérdés
175 vagyok de szívesebben lennék magasabb, 165 alatti kerti törpéknek is 180+ kell, minél magasabb annál jobb. Persze összejöhet az ember egy magasabb nővel ha szeretne a hóna alatt szaladgálni. Nem véletlen ábrázolnak a görög szobrok magas, izmos és jóképű férfiakat. A filmekben a szuperhősök, egyéb "Jótevők" is ebbe a kategóriába esnek. Míg az ellenfeleik ronda, torz személyek. Nem véletlen ábrázolják a gonoszt is ocsmány, absztrakt lényként.
2023. nov. 30. 06:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem senki sem mondja / hiszi, hogy a magasság egyáltalán nem számít. Egy magas, jó testű férfi nyilván előnyből indul az alacsonnyak szemben. De lássuk be, azért az is hülyeség, hogy 180 cm alatt lehetetlen párkapcsolatot találni...
2023. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Az a fránya 5cm. Ugyanaz mint a faroknál! Nem mindegy hogy 15 cm vagy 20cm. Nem nyertél a genetikai lottón. Jobb ha mielőbb elfogadod.
2023. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfit sem ismersz, aki alacsonyabb nálad és van párja?
2023. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Nincs még kora?
2023. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
A nők ilyenkor még saját maguknak is hazudnak.
2023. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
én is 175 vagyok és nem elég szólva igen is számít, ez van skacok el kell fogadni és mi hamarabb túl lépni ezen a témán.
2023. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Azt a csajt is meg tudod hódítani, aki ténylegesen a magas férfiakhoz vonzódik. Hidd el nem számít, csak legyél tökös!

Szexpartnerem is volt egy 180cm magas nővel, én meg 168cm vagyok.

2023. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
189 centis ferfikent irom hogy nagyon sokat szamit a magassag. Akarhany novel randiztam, mind a magas ferfiakat szerette. Persze ez nem jelenti azt, hogy csak az szamit, de teny hogy szamit.
2023. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Számít, de ha beléd esik akkor biztos, hogy nem azon múlik, hogy 175 cm vagy 185 cm magas vagy hanem azon milyen ember vagy.
2023. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Neked semmilyen nő ne legyen, lenézel mindenkit, és a 600. kérdésed, mániákusan rá vagy pörögve a témára. Egyébként meg hol, ki ír/mond olyasmit, hogy egyáltalán nem számít a magasság, vagy éppen a testsúly, vagy mondjuk az arc egy ismerkedésnél? Számít, csak az emberek zöménél nem úgy, ahogy te képzeled, hogy szigorú paramétereket állapít meg mindenki, és ha a másik 1-2 évvel/centivel/ kilóval eltér, akkor már kuka. Csak ugye manapság sok férfi a Tinderből meg a hasonlókból indul ki, már fogalmuk nincs a személyes ismerkedésről.

166 centi az apukám, férfias, átlagos testű, arcú, inkább csendesebb típus. Soha a büdös életben nem hallottam tőle nyavalygást a magasságát illetően, és tetszik a nőknek.

A 175, az minimálisan lehet az átlag alatt, szóval, ha sikertelen vagy, egész biztos, hogy nem ezért.

2023. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!