Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hibáztatásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztatásnak számít, ha valaki a nőket, férfiakat okolja a sikertelenségekért ami tényleg így van, de az nem hibáztatás amikor a társkeresési problémákkal küzködő emberekre azt mondják, hogy vele van a baj és biztos defektes?

Figyelt kérdés
Ha én azt mondom, hogy szemét nők vagy férfiak akkor ne másokat hibáztassak szokták mondani, ezzel egyetértek. Amikor azt mondják rám, hogy biztos velem van a baj és defektesnek gondol azért, mert nem találok viszonzott vonzalmat, csak egyoldalút vagy nekem tetszik valaki és nem viszonozza, vagy tetszem valakinek, de én nem tudom viszonozni, ez nem hibáztatás? Csak az számít hibáztatásnak, ha a másik nemet okolom a sikertelenségért, de amikor szerencsétlen lúzernek mondanak az nem hibáztatás?
2023. nov. 28. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak a gyakori. Menj ki a való életbe! Ne abból indulj ki itt a gyakorin ki mit trollkodik oda a kérdés alá.
2023. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom mit kell annyira gorcsolni azon hogy ki mit mond
2023. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Minden probléma esetén csak és kizárólag a nőnek lehet igaza a pasiknak meg minden problémája csak és kizárólag incel picsogás lehet amit a nőnek minden esetben kötelező figyelmen kívűl hagynia sajnos a feminizmus miatt már itt tartunk.
2023. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

3#

Igen, viszont itt arról van szó hogy ha nem írja a nemét, akár egy nőt is ugyanúgy leszólnak itt azért mert sikertelen.

A hibáztatás egyébként még jogos is lehet ha egy konkrét ismert személyről van szó. Általánosítva butaság (pl. nők, férfiak, zsidók, akármi) de ha ismered az illetőt akkor jogos is lehet.

Viszont itt a gyakorin nem jogos, hiszen konkrétan nem ismer senki senkit, tehát nem lehet jogos a hibáztatás sem

2023. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Mindig azzal van a baj, aki nem tud, nem kepes tarsat talalni maganak. A nokre viszont jellemzo, hogy alakitottak mar ki, es mukodtettek egy, vagy tobb kapcsolatot. Tehat naluk a kepesseg nem hianyzik, szemben az itt picsogo defektes incel korussal.
2023. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van különbség, hogy egy egyén kudarcáért 4milliárd, egymástól független felelőst teszünk meg, vagy magát a kudarcos egyént.

Persze utóbbi is lehet hibás gondolatmenet, de elöbbi garantáltan az.

2023. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

"Mindig azzal van a baj, aki nem tud, nem kepes tarsat talalni maganak. A nokre viszont jellemzo, hogy alakitottak mar ki, es mukodtettek egy, vagy tobb kapcsolatot. Tehat naluk a kepesseg nem hianyzik, szemben az itt picsogo defektes incel korussal."


Ez a tipikus jellemtelen és selejtes, kettősmércés femináci megközelítés. Pont ti szoktátok picsogni hogy nőknek a kapcsolat megtartása a nehezebb, férfiaknak pedig a kapcsolat megszerzése. Undorító a kettősmércéd, jól jelzi a fajtádat. Szóval ezalapján amit te itt leadsz femcelke, azt kell mondanom ugyanolyan selejtes az a fajta nő is, aki mindig rossz kapcsolatokba fut bele, vagy aki csak arra való hogy jól megd*gják.

A férfigyűlöleted alapján te pedig valószínű pontosan ide tartozol.

2023. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Melle. Ferfi vagyok. Masreszt pedig igen, ha egy no mindig kretenekkel kezd, akkor benne van a hiba. Ferfikent is meg lehet vetni a szanalmas fajtatokat, mert nem tudtok felnott emberek modjara viselkedni. Ki kell abranditsalak. A hitvanysagotok megiteleseben nincs kulonbseg a ferfiak es nok kozott. Lanyos apakent kifejezetten ruhellem a fajtatok, rinyalasotokkal egyutt.
2023. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy vagy te férfi, és főleg nem apa. Lövésed sincs az életről, sokkal inkább csak egy kis dagadt, sértődött femcel aki a kutyának se kell. Ezért itt éli meg a férfigyűlöletét, kollektíven mosva össze az inceleket a férfiakkal. És még hazudsz is arról hogy ki vagy, az a szánalom csúcsa.

Tegye már fel a kezét aki hallott valaha is bármilyen apukát incelekről picsogni :D Rendkívül életszerű, köszönjük :D Ja és vigyázz nehogy elvigyen a szívbaj miközben itt idegeskedsz, az elhízás és az idegbaj veszélyes kombó!

2023. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs szuksegem bizonygatni, hogy ferfi vagyok. Csak gondoltam szolok, hogy rohastul nem igaz, hogy csak a nok ellenszenvet vivtatok ki. Hajtottam mar el ciganygyereket is, amikor lattam, hogy a nyugdijasokat vegzalja, ismerem a nyikhaj fajtadat. Nagy a pofa, amig valaki eled nem all, aztan elfogy a batorsag. Es igen, az ilyen kis nogyulolo fergek fejet barmikor beleverem az ajtofelfaba, ne gondold, hogy megszanlak. Nem gondolom, hogy barmelyik mas apa, amelyik nem papucs ne tenne meg ugyanezt. Ott legfeljebb az anyja ver rad a sodrofaval a ruhes, igenytelen fajtadra.
2023. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!