Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy falusi házam kis Suzukim meg gyári operátor melóm.Akkor miért kevés ez mai nőknek a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Sokan ezt kérik egy pasitól az ismerkedés elején.

Mind meg van akkor miért keveslik ezt a nők?


2023. nov. 27. 22:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%

#20!

Hogy jön ide ehhez a kérdéshez az állatkínzás?

Valójában ti egymással beszélgettek az előtted íróval.

2023. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%

Engem ki lehet kergetni a világból a falura költözés gondolatától.

Nyilván nagy házat lehet venni, mert a telek értéktelen.

Falun nincs munka, ingázni kell a városba, ha normális munkát akarok. A home office nem minden munkakörben elérhető, és egyébként is ritka Magyarországon. Jo levegő és csend sincs, mert kb mindenki flexel és tuti valaki szeméttel fűt a környéken. Ehhez képest egy távfűtéses lakótelepen hegyi levegő van. Ami az iskolát illeti: csak általános iskola van, és ha gyenge, vagy tele van problémás gyerekkel, akkor hajnalban kel kelni és kocsival vinni másik településre. Ehhez képest a városban válogathatok az általános iskolák, középiskolák és az iskola utáni sportok közül.

Úgyhogy a nagy ház előny, de nem kompenzálja a millió hátrányt

2023. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
31%

#22!

Pesten nőttem fel, ott éltem 28 éves koromig de úgy meg utáltam hogy elmentem falura lakni. Nyugalom megfizethetetlen. Éld az életet városban, semmire nem viszed. Barátságtalan leszel mert a társadalom ezt neveli beléd. Magányosak a nagyvárosi emberek.

2023. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%
#23: nem vagyok magányos. Van családom és vannak barátaim. Sokkal több kikapcsolódási lehetőségem van. Nem érdekel a falusi élet mert unalmas és bármit akarok csinálni ingázom kell. A kerti munka nem érdekel.
2023. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#21: Ezt ne tőlem kérd számon, én csak válaszoltam az előttem szólónak. Szerintem is off-topic.
2023. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#22 mi a párommal nagy városban élünk de van olyan ismerősünk aki vidéki kistelepülésen a feleségével. A pasinak állat telepe van, olyan jól élnek belőle hogy a felesége nem is dolgozik. Nagy ház, több elektromos autó stb.. Jobban élnek mint mi, pedig nálunk van munkaslehetoseg, a párom a lehetőségekhez képest a legjobban keres mégis kisebb lábon élünk.. Minden csak nézőpont kérdése. De tudom a sztereotípiák a konnyebbik út.
2023. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha egy kisebb varosban lakik az ember. Nincs nagy tomeg, viszont nincs is teljesen elszigetelve. A nagyvarosi elet a folytonos porgesbol all, tele vannak csovessel, hajléktalannal, mocsokkal az utcak, aluljarok. Viszont tanyán vagy faluba se laknek semmi penzer. Ismerkedesi lehetoseg, csajozas szinte 0, es fixen megterhelo ha mondjuk hajnali 4 kor kell kelned hogy beerj az x kilometerre levo munkahelyedhez.
2023. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!