Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy falusi házam kis Suzukim meg gyári operátor melóm.Akkor miért kevés ez mai nőknek a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Sokan ezt kérik egy pasitól az ismerkedés elején.

Mind meg van akkor miért keveslik ezt a nők?


2023. nov. 27. 22:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

10


Nem hiszem. Csak a kérdező erre utalt amit az interneten olvasott hogy ő teljesíti amit beugróként kérnek a nők. Ezért írtam meg neki hogy nem teljesíti, mert ezek a szövegek másról szólnak mint egy filléres vidéki ház meg 300 ezres 20 éves autó.

2023. nov. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%

#8!

Falusi házam van (50 millió)

2 munkás autóm (5 millió)

Vállalkozó vagyok X millió


Pesten nőttem fel és soha nem költözök vissza, ezerszer jobb élet falun mint városban. Nőm van, teljesen kiegyensúlyozott az életem.

Nem kell lenézni a falusit mert falun lakik. Jobb szebb élete van mint sok városi embernek.

2023. nov. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%

Persze, falusi ház 3-5 millióért. 😂 Ennyiért esetleg 100 éves félig osszedolt valyoghazat kapsz.


Imádom mikor a Pesti okoskodik a vidékről.


Kérdező, valószínűleg nem jó nők között keresgelsz. Mármint gondolom beallitottad az egész ország területét és akiket jobbra huzol javarészt elkényeztetett panellakok akiknek az a legnagyobb gondjuk hogy milyen minta legyen a következő műkörmén és életében nem vágott még füvet stb. (elnézést a normális városi nőktől). Ha a saját környezetedben ismerkednel valószínűleg nagyobb sikerrel járnál.

2023. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

#13!

Az a baj hogy aki Pesten él de közben meg faluról költözött be, azt gondolja hogy tősgyökeres lett😂😂😂😂. Ez olyan, mint aki kimegy külföldre dolgozni és 2 hónap után elfelejt Magyarul beszélni.

2023. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Vidéken sok a tanulatlan buta ember. Akik még olyan szinten le vannak maradva hogy a nem kellő kutyàt a baltával kivégzik. A nem kellő macska szaporulatot megfolytjàk egy vödör vízben. Aztán a tükör előtt szemrebennés nélkül állítja nem állatkínzó. 🤡🤣👍🏻
2023. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

#15!

Nagyon ügyes vagy, csak a baj a mondanivalóddal hogy nem a kérdésre válaszoltál. Ki a buta? Városi suttyó 🤡

2023. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az is buta, tanulatlan ember, aki leírja, hogy megfojtja ly-vel...
2023. nov. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Azért, akik a falun élőket nagyon lenézik, azoknak elmondanám, hogy vidéken sokaknak olyan családi házuk van, amilyet ő lehet, hogy elképzelni sem tud, miközben a 30 nm2-én bukdácsol. Van kert, nyugalom, garázs, és le tudsz parkolni ingyen, bárhová is mész a kocsiddal. Nincs zaj, és szmog. A gyerek esetleg 10 perc sétával bent van suliban, nem kell neki 6 éves korában hajnalban kelni, hogy a zajongó trolin és tömegen átvergődje magát az iskolába. Sőt, még áram és internet is van! :D Persze, nincs mozi meg étterem minden sarkon, elismerem, de azért elfogultan és beszűkülten gondolkodik, aki azt képzeli, hogy a vidéki élet egyenlő a mangalicaól körüli botorkálással.
2023. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20%

18


Ez igaz lehet. Szerintem sokan nem azért nézik le a vidéken élőket. Én biztosra veszem hogy az állatkínzás miatt van az emberekben ellenérzés velük kapcsolatban. Ezen kellene már változni.

2023. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%
Az állatkínzásnak maximálisan ellene vagyok. De nem mondhatnám, hogy egy általános dologról beszélünk. Azt is meg kell említeni ugyanakkor, hogy ma már sokan, a természettől eltávolodott, városi életformában élők közül a házi haszonállat levágását sem tolerálják - ők mégis mit gondolnak, beleugrik magától a csirke a cézár-salátába? Szóval a dolgokat reálisan kellene azért látni többeknek. (Akit nem érint, arról természetesen nem beszélek.)
2023. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!