Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha olyan férfit keresek párnak, aki számomra jóképű?

Figyelt kérdés

2023. nov. 26. 18:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
8-as, nem tudom, én csak a mackós izmos férfiakat látom erősnek, persze akinek nem reng a hája. A kockahasú, göröngyös karizmú férfiakat én mindig nyeszlettnek látom.
2023. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

11

Még azoknak is reng a hája, akiken minimális felesleg van, szóval nem tudom, hogy nálad ez mit jelent. Ha neked attól lesz valaki jó pasi, hogy mackós, akkor oké, de szerintem nem ettől lesz valaki férfi. Ahhoz sokkal több kell

2023. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a párom is jóképű pedig másnak nem jön be 🤣

Minden relatív, majdnem minden férfi tetszik valahol egy nőnek...mert nem csak Brad Pitteknek van társuk.

Van egy csomó "ronda" színész csinos bnővel...nem hiszem hogy csak a pénz miatt.

2023. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

#3! Mert ő is olyat keres, aki tetszik neki és lehet, hogy az nem te vagy. De néha van egyezés 😁

#10! Honnan veszed, hogy a Kérdező online ismerkedik? Egy szóval se írta.

"Harmadik pedig: lehet megkapod alkalmira a nagyon jóképűt, de elköteleződni biztosan nem melletted fog."

És ezt? Ezek szerint jóképű pasinak csak alkalmi kapcsolatai vannak? Ez érdekes, mert mindig azt írjátok csak a jóképű pasiknak lehet nője. Ha meg van nekik, akkor miért ne lehetne az egyiknek pont a kérdező? Rohadt irigyek vagytok. Nektek azért se lesz soha.

#2

2023. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

"lehet megkapod alkalmira a nagyon jóképűt, de elköteleződni biztosan nem melletted fog."


Őőő, miért is nem? Egy sereg jóképű pasit ismerek, aki átlag nőt vett el, és egy másik sereg átlagos vagy az alatti szabadulóművészt, aki mást se csinált, csak pofára ejtette az ő szintjénél klasszisokkal jobb nőt vagy nőket. A külső semmilyen összefüggésben nem áll az elköteleződési hajlammal. Mi több, már olyat is láttam, hogy filmsztár szépségű, állati jó és jófej pali elvette az átlagos csajt, gyerekük is lett, a csaj meg fűvel-fával megcsalta, végül elhagyta a pasit. Úgyhogy szerintem azért ennyire ne menj messzire látatlanban.

2023. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, lányok! Mert a valahogy kinéző pasik mind zullottek és csak a várost akarják körbe dugni.

Ezt az incikek akarják, és magukat vetítik ki rájuk.

2023. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy felszínes. Ez egy teljesen normális dolog.
2023. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Egyébként aki számomra jóképű, az általában egyáltalán nem a standard férfi szépségideálnak megfelelő szokott lenni. Vagy nem teljesen. Nekem pl Brad Pitt sem jön be, a tipikus szépfiúk nem mozgatnak meg bennem semmit.

Kigyúrt férfiak sem jönnek be. Szerintem ezzel sokan így vagyunk. Ez csak egy mítosz, hogy a nők többségének az kell.

Szóval nincsenek nagy igényeim. De sajnos tényleg olyan nehéz olyat találni, akivel passzol minden.

2023. nov. 26. 22:34
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Kitartó munka és végül belefáradsz a keresésbe és beéred majd avval akii hozzád való
2023. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem vagy az, ez teljesen normális és alap.

Nem, egyáltalán nem csak a nőnek kell hoznia a szépséget, pont ugyanúgy a férfinak is! Bizony, a nők is szeretnek vonzódni a párunkhoz, ez a privilégium nem csak a férfiakat illeti meg. Arról nem beszélve h vonzalom nélkül nincs normális kapcsolat sem.

2023. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!