Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs abban valami visszás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abban valami visszás és erkölcstelen, amikor egy nő azt mondja, hogy nem lenne képes SZERETNI olyan férfit, aki nem jóképű?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen nem tud semmit a szeretetről, érzésekről, a külsővel és a szépérzékkel keverik össze, ami felnőtt emberől azért elég ciki...

2023. júl. 4. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Napi incel hisztéria.


Nem a külsőtök a baj hanem a nőkröl való gondolkodás módotok...

2023. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

"Nincs abban valami visszás és erkölcstelen, amikor egy férfi azt mondja, hogy nem lenne képes SZERETNI olyan nőtt, aki nem csinos?"


Válaszolj a kérdésre és aztán fordítsd meg a nemeket és ugyanazt a választ ad meg, vagyis azt, hogy nincs benne visszás!



Szívesen (;

2023. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Olvastad már az itteni incelvirágok "jobbfajtavékony" nős kérdéseit? És amiben a kissé túlsúlyos vagy éppen kövér nőket gyalázzák, gyűlölik? Na itt kezdődik az erkölcstelenség és véleményem szerint az elmebetegség is.
2023. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Barátnőm pont ilyen!
2023. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

3

Még csak kissé túlsúlyosnak sem kell lenni, hogy gyalázzanak, elég, ha több a nő, mint 60 kiló.

2023. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A férfiak többsége tud tiszta szívből szeretni egy nem tökéletes külsejű nőt is. Csak fordítva nem működik.


A túlsúlyos nők is rengeteg férfinak tetszenek.

Azért szólják le sokan ezeket a nőket mert az utóbbi 10 évben egyre többet képzelnek magukról és úgy viselkednek hogy nekik is jár tökéletes pasi és egy szinten vannak egy sportos, helyes férfival.

2023. júl. 4. 17:25
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

Férfi létemre én is ilyen vagyok, leírom én mit érzek belül.

Egyszerűen nem vagyok képes vonzódni az átlagos lányokhoz, és kell az hogy büszke legyek a barátnőmre hogy milyen szép. Ennyi

Én konkrétan meg is próbáltam változtatni, le is feküdtem átlagos lánnyal, de nem volt jó. Egy kisebb fajta undort éreztem, pl kinyalni se volt kedvem, míg a szebb barátnőimnél bármikor hajlandó voltam.

Nem tudom ebben mi lenne az erkölcstelen, de nem tudok változtatni rajta, mivel nem a saját döntésem.

2023. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

6,7


Miattatok nincs a nőknek önbizalma.

Legyetek boldogok.



Ha van már 1-2kg felesleg, megy a sírás és szaladnak egy jobb nőhöz.


Inkább az Incelek mit képzelnek magukról, hogy 0 tapasztalattal a hátuk mögött bármilyen nőt is lemondanak? Édesanyátok is nő, aki világra hozott titeket. Ő sem biztosan tökéletes, sőt!

2023. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

A 7-es válaszolóval semmi problémát nem látok.

Nincs semmi gond azzal, ha olyan barátnőt szeretne, akit szépnek lát és kíván.

Ugyanígy vagyok nőként.


Nekem is volt olyan barátom sajnos, aki nem tetszett külsőre. A szex számomra a semleges és a kifejezetten undorító, irritáló között mozgott. Élvezni soha nem tudtam, mivel még felizgulni, nedvesedni is teljesen képtelen voltam rá.

2023. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Szeretni tudnék egy nekem nem tetsző férfit, mint embert, de lefeküdni vele nem tudnék.
2023. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!