Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már remélhetőleg megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már remélhetőleg megszeretett annyira hogy nem fog elhagyni, ha kiderül hogy nagyon kicsi a méretem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem féléve egy nővel és össze is jöttünk, fél éve együtt vagyunk, de szex az nincs. Igen miattam nincsen, mert félek hogy nem fogok neki megfelelni, mert vékony 11 cm a méretem. Az érzelem nagyon megvan, mert csókolózunk, összebújunk minden nap együtt vagyunk, a párom már nem bírja és nagyon kaparja a falat, nagyon szeretne velem lenni már.... Vajon most már van olyan állapotban a kapcsolatunk hogy nem zavarná hogy ekkora a méretem..
2023. nov. 25. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az is lehet elég neki vagy nincs is oda a behatolásért. Most már muszáj lesz kiderülnie.

Kérdezd meg tőle, fél év után már mindegy.

2023. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

#10

Fél év akkor is sok. Lehet van a csajnak addig csak szexre valaki, különben szerintem mar kb megerőszakolta volna kérdezőt

2023. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés, de akik csodálkoznak, hogy fél évet, hogy lehet bírni, hát én egyszer összehoztam egy kapcsolatot, amiben 2 év 10 hónapon keresztül tudtam visszafogni a csajt! Ahhoz képest fél év az semmi!
jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyire vékony az a vékony?
jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!