Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már remélhetőleg megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már remélhetőleg megszeretett annyira hogy nem fog elhagyni, ha kiderül hogy nagyon kicsi a méretem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem féléve egy nővel és össze is jöttünk, fél éve együtt vagyunk, de szex az nincs. Igen miattam nincsen, mert félek hogy nem fogok neki megfelelni, mert vékony 11 cm a méretem. Az érzelem nagyon megvan, mert csókolózunk, összebújunk minden nap együtt vagyunk, a párom már nem bírja és nagyon kaparja a falat, nagyon szeretne velem lenni már.... Vajon most már van olyan állapotban a kapcsolatunk hogy nem zavarná hogy ekkora a méretem..
2023. nov. 25. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez mennyire életszerű... Ja, nem... 🤦‍♀️
2023. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2023. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Fél éve alatt nincs szex?! Miért kínzod a nőt te szerencsétlen? Tudod ki várna ennyit!
2023. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én várnék, de te is simán elhagynád, ha nem tetszene valami rajta, és megtehetnéd.
2023. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Elég baj, ha neked addig terjed a szexuális kultúrád, hogy csak az a szex ha beteszed neki a pöcködet.
2023. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Itt az ideje neki megmutatni. Bár nem nagyon hiszem ezt a fél évet. Túl sok. Esetleg ha addig mással oltja a szomját.
2023. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Jo vicc.
2023. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Előbb fog elhagyni a szexhiány miatt, mint a méreted miatt.

Ne rugózz már ennyire ezen! Ha egy ilyen ferfinak se jutna nő, szerintem már rég kihalt volna ez a méret! (Vagy nem tudom mennyire örökletes)

2023. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Téged is zavarna ha ő meg mondjuk átlagod és nagy hozzád, mert nem fogsz tudni úgy elmenni szerintem.

Reménykedjünk hogy szerencsétek lesz és passzoltok. Mondjuk ha nem akkor szívás, jobb ha előbb kiderül.

2023. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

"Bár nem nagyon hiszem ezt a fél évet. Túl sok."


Nem mindenki szexmániás. Bárcsak több ilyen ember lenne.

2023. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!