Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Miért nevetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Miért nevetitek ki az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés
Engem szórakozóhelyen sokszor kinevettek már a nők, mikor összeszedtem a bátorságomat és bepróbálkoztam náluk. Mostanában már nem is nagyon próbálkozok, mert elvették az önbizalmamat...

2023. nov. 24. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Mert osotba ribikhez mentél oda, akik annyira bevoltak cuccozva hogy azt sem tudták mi van.
2023. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha ilyen önsajnáltató nyomorék vagy, akkor nincs is remény.

Olyan alacsony vagy, hogy a földön húztad a tököd és lekopott?

Ismertem nem egy csávót, aki 170 centi se volt és több sikerük volt a csajoknál, mint nekem, pedig nem vagyok alacsony. Az volt a különbség, hogy volt stílusuk, dumájuk és vagányak voltak. Volt hobbijuk, ami lekötötte őket és leszarták, ha nem kellettek valakinek.

2023. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Mer hány centi vagy?
2023. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4%
Azért tessék végigmenni az utcán. Azért a legtöbb csávó 180 cm felett van. Ehhez társul még a vagány külső a pénz, esetleg egy sportkocsi. Bocsika, így jártál. Majd egy következő életben...
2023. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek több veled egymagas csávót is párkapcsolatban/házasságban. Abszolút nem reménytelen.
2023. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Már a középiskolában is kinevettek és csúfoltak, mert a tornasor végén álltam.


Az osztályban az összes jó csaj a magas srácokkal lógott. :(

2023. nov. 24. 23:03
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Mert röhejes, ahogy nem ér le a lábuk a székről...
2023. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de már rohadtul irritál ez a folyamatos magasság-hiszti. 170 vagyok, de soha senki nem nevetett még ki emiatt. Lehet persze, hogy valakinek nem jössz be. Mint ahogy van olyan is, akinek meg a 190 centi nem jön be. Példa mindenre van. De lehetőség is. Egykori egyetemi évfolyamtársam 160 centi, és alkatra sem egy görög isten, mégis mindig volt barátnője, azóta meg már felesége is. Vagy akkor erre varrj gombot: ismerek egy törpenövésű srácot. Tinédzser kora óta talán 2-3 olyan hónap volt, amikor nem volt barátnője. Pedig nem is kimondottan jóképű.

Az a helyzet, hogy te az az ember vagy, aki tök életképtelen, az életed csak a rinyálásból áll, és ahelyett, hogy egyről a kettőre lépnél, csak siránkozol, hogy neked milyen rossz. Hát tudod, ha ezt folytatod, az is lesz. És nem a magasságod miatt nem lesz senkid, hanem azért, mert egy negatív, lehúzó energiavámpír vagy.

2023. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

158 cm vagyok, jött már hozzám nálam alig magasabb pasi, akivel nagyon jól megvoltam (és amúgy nem keresett a buli után, pedig esküdözött).

Ellenben most is röhögök, pedig több éve történt, hogy volt egy amúgy nagyon jóképű 180-as srác, eleve én mentem oda hozzá a barátnőim unszolására, mert egyfolytában szemezett, de nem lépett, majd ezután összevissza hebegett, nem volt egy értelmes mondata, majd halálkomolyan megkérdezte, hogy arra gondolt, hogy lenne-e kedvem pár nap múlva elkísérni egy patkányboncolási gyakorlatra a sulijába, merthogy mehetnek külsősök is. Mai napig nem tudom, hogy komolyan gondolta-e vagy csak ittasabb volt, mint amilyennek kinézett, de sürgősen leléptem. 😅

2023. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
LÚÚÚZER! :D
2023. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!