Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan lehetnek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan lehetnek Magyarországon a nők által többnyire kapásból elutasított, 170 centinél alacsonyabb férfiak?

Figyelt kérdés
Kezdenek kiszelektálódni az alacsony férfiak, a fiatalabb generációk egyre magasabbra nőnek, úgy látom!

2023. nov. 5. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Passz a ferjem 169cm

En 156


Az osszes pasim 170cm alatti volt

2023. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne erről statisztika. A férjem 168 volt, én 160 vagyok.
2023. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

nem feltétlenül igaz ez, tény és való hogy a magasság sok csaj nál előny.


viszont alacsony férfi is megtudja találni a párját csak nehezbb nem itt kell nyavalyogni!

2023. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Csak az incelek szelektálódnak ki, ami egyrészt egy természetes folyamat, másrészt nagyon helyénvaló.


Az incelek nem érdemelnek párkapcsolatot.

2023. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Valószinüleg, az élet egyéb teruletein is szarul teljesitesz, ezert vagy egyedül és/vagy az egekben vannak a nők kulsejével szemben támasztott elvarásaid!
2023. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért az alacsonyságodon lovagolsz? Netán ha magas lennél akkor kapnál rajtengedélyt a csajoktól?


- nagy a farkad ? Min 18 cm ?

- diploma ?

- jóképűség , humoros intelligens ?

- sportos vagy vékony testalkat ?

- saját lakás Budapesten, autó ?

- jól fizető szellemi munka - min 800 ezer nettó ?


Mert ha hirtelen magas lennél akkor a többi dologban megfelelnél a nőknek? Mert ha nem akkor mi a faxnak sírsz a törpeség miatt ?

2023. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

6

Te nagyon hülye kell legyél, hogy azt hidd, minden párkapcsolatban élő férfi rendelkezik ezekkel a paraméterekkel. :D


Ja hogy neked is a formás testű, sportos, diplomás, széparcú, ápolt, jómódú csaj kell? Akkor tessék igyanezt felmutatnk.

2023. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

És hány olyan nő lehet, aki 160 cm alatti, emiatt kapásból elutasítják a férfiak?

Mert amúgy ezeknek a nőknek sem olyan egyszerű párt találni, ha más szempontból nem gyönyörű szép.

Olvasom itt a kérdéseket, ahol az átlagnál alacsonyabb férfiak panaszkodnak, hogy nem találnak párt.Mondjuk 170 cm.Aztán kiderül, hogy nekik az "alacsony" nő az 165-170 cm.

Egy sem azt írja, hogy ő 150-155cm-es nőkkel akar ismerkedni, pedig léteznek olyanok is.

2023. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6os az egy elvetemült plond blackpill faxvero nyáladzó
2023. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

A Te sikertelenséged nem a magasságod miatt van.

Én is alacsony vagyok, még a cerkám se nagy és Soha nem utasítottak el. Voltam több csajjal és kapaszkodj meg, de nagyrésze ráadásul ő maga kezdeményezett.

Még egy 184cm-es nővel is kavartam már.

Hidd el még azt se zavarja, aki azt mondja, csak az számít milyen kiállásod van és mit tudsz nyújtani.

2023. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!