Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én átlagos férfiként két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én átlagos férfiként két éve nem találom a társam, úgy hogy alacsonyak az igényeim, akkora nálam rossz helyzetben lévő férfiakkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda de nagyon helyes macsó pasi sem 177 centi vagyok és 76 kg átlagos testsúly, sok dús hajam van, azt mondják hogy jó lehet velem beszélgetni mégis nem nagyon éreznek a nők irántam vonzalmat, igaz volt már kapcsolatom. Társkeresőn nem írnak vissza, úgy érzem nagyon nehéz a társ találás. Én végig gondoltam hogy sok pasi nálam alattam van, nagyon alacsony, erősen kopaszodó, el van hízva vagy valamilyen testi hibája van például púpos valamilyen fogyatékkal él és még sorolhatnám ezeket a férfiakat, ők hogy tudnak társat találni milyen kínlódás lehet neki a társkeresés, nem örülnek bele a magányba?
2023. okt. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Mi lenne? 12 éve nem volt barátnőm, 4 éve nem szexeltem nővel.

Ronda férfi vagyok. Üdv a pokolban!

F/32

2023. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feladjuk.
2023. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nincs értelme mérgelődni rajta. Nem mindenkinek jár nő.
2023. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

#1 "Üdv a pokolban!"


Azért ennyire nem nagy szám egy barátnő! :D


Én úgy vagyok vele ha van van, ha nincs nincs.


Ha van olyan nő akinél feltűnik hogy küldözgeti a jeleket, akkor rámegyek. Ha pedig nincs, akkor egész egyszerűen nem foglalkozok a témával. Elvagyok én a saját kis világomban és nem feltétlen kell hogy abban szerepeljen egy másik ember is.


31F

2023. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Leginkább a szociális készségeken múlik a dolog.

Persze nem a tinderen és társain. Ott nincs lehetőség a személyiségjegyeket bemutatni.

Szóval ha nem akarsz/tudsz a külsőddel hódítani, érdemesebb élőben, főleg érdeklődési körök mentén ismerkedni.

2023. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Az alacsony pasiknak semmi esélyük.


Minden nő magasat szeretne. :(

2023. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!