Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok sikertelen pasi miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok sikertelen pasi miért van abban a tévhitben, hogy a feminizmus egyet jelent a férfi gyűlölettel?

Figyelt kérdés
2023. nov. 21. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem azon múlik, hogy valaki sikeres a nőknél vagy nem. Mert már régen túl vagyunk azon, hogy a feministák egyenlő jogokat akarjanak. Többlet jogokat vagy a férfiak jogainak megcsorbítását szeretnék. És valóban, a legtöbb valóban férfigyűlölő. Ez elég egyértelmű. Pont úgy beszélnek a férfiakról, ahogy az incelek a nőkről.
2023. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én azt ezt valló férfiakból három kategóriát látok:

- azt, aki hótt buta, és elhiszi, hogy a feminizmus vadhajtásai jelentik a feminizmust (pedig minden mozgalomnak vannak szélsőségesen idióta kéőviselői és mozgalmai)

- azt, akinek ez egy kényelmes kamu indok

- azt, amelyik sunyi, és tudja, hogy ezzel a butábbakat lehet lázítani

(mondjuk az utóbbi kettőnek van közös metszete is)

2023. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Sokan ezt hiszik amúgy és tényként kezelik hogy férfigyűlöletet jelent :D Nem tudom hogy jött ez. Én meg szégyellem azt mondani hogy feminista vagyok mert akkor nekem támadnak meg undorodnak tőlem :D
2023. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én abban az értelemben vagyok feinista, hogy egyenlőséget akarok. Sokszor ez azt jelenti, hogy a férfiak mellett állok ki. (Pl nő megüti a férfit és csodálkozik hogy visszaüt)


Nem hangoztatom hogy "feminista vagyok", mert ez manapság inkább a radikális vonallal társítják, azt meg nem érzem magaménak.


De valójában szerintem a feminizmus nemek közti egyenlőségért van, mindegy melyik oldalról van szó. És fáj, hogy szitokszó lett belőle.


Nem, nem gyűlölöm a pasikat.

2023. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
E oldal miatt?
2023. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Bár nő vagyok, de a feminizmust sosem értettem. Elvileg egyenjogúságot akarnak, de ha olyan a helyzet, akkor egyből odavágják, hogy a "férfi dolga", vagy "Hogy teheted ezt egy nővel?". Teljesen hülyeségnek tartom. 28/N
2023. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Az incelek kb. mindenkit is gyűlölnek aki nő nem csak a feministákat.
2023. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

6-os, tök egyértelmű, hogy nem érted a feminizmust. Az egyenlő jog nem jelent egyformaságot is egyúttal. Jó lenne nem összemosni fogalmakat és jelenségeket, és akkor nem állnál a feminizmus előtt ilyen értetlenül.

Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy egy férfi mindent megtehet egy nővel, amit mondjuk a cimboráival. Egyenjogúság ide vagy oda, a férfi az férfi, a nő meg nő. Elég nyilvánvaló biológiai különbségek állnak fenn közöttük, de ez miért jelentené automatikusan azt, hogy bármelyiknek is kevesebb joga legyen a másiknál, csak azért mert nő vagy férfi?

Illetve vannak olyan jelenségek, amelyek a jogok mentén nem is definiálhatók. Egy nőnek pl. joga van randira hívni egy pasit, csak épp ha megteszi, már nem fog ugyanazzal a vonzerővel bírni, mint ha a pasi hívta volna el. Egy pasinak is joga van nem, vagy felesben fizetni a randin, ám a legtöbb nő számára a vonzerő pontjai máris nagyot fognak zuhanni. Ezeknek a jogokhoz semmi köze, ezek automatikusan futó biológiai programok.

Szóval ha megtanulod a helyén kezelni a fogalmakat és jelenségeket, nem lesz ekkora katyvasz a fejedben a feminizmust illetően.

2023. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Na itt a 8-as feministák, ez képvisel titeket? Fizettetni a csávóval az biológiai program, meg se kell kérdőjelezni. XD Az ilyen fajta egyenjogúságért miért nincs harc? Egyenlően akarok fizetni a kávéért!
2023. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
7 minden nő feminista. Nem kell keverni a fogalmakat!
2023. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!