Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt most nagyon elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nagyon elrontottam, hogy fogok ezek után a kolléganőm szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Van egy kollegina akivel egy irodában vagyunk, nagyon jókat beszélgetünk, én teljesen úgy éreztem, hogy ő is ad jeleket és szeretne tőlem többet, hétvégén bevallottam neki messengeren hogy többet érzek iránta, erre azt mondta, hogy teljesen meglepte ez és nagyon szimpatikus aranyos normális férfinek tart, de abszolút úgy mint pasi nem tud rám nézni, abszolút nem vagyok az esete. Na most ilyenkor mi van nem lesz ciki együtt dolgozni tovább, mi lesz velem holnaptól?
2023. nov. 19. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minden csoda harom napig tart. H bevallottál neki egy kis erzelmet, az legyezgeti a hiúságát, uh nem gáz. A lényeg, h ezek utan hogy kezeled a helyzetet. Jelen esetben sem magyarazkodásra, sem semmi egyébre nincs szükség. Hallgassátok agyon a dolgot.
2023. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!