Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon tetszik. Élőben párszor beszéltünk, úgy vettem észre, hogy én is neki (mindig alaposan megnéz, visszamosolyog rám, drágának hív, úgy általában szó szerint figyeli minden mozdulatom). Mivel nem tudunk találkozni a karantén miatt, facen bejelöltem és küldtem is egy üzit ( kb ez volt: szia! Tudod, én vagyok xy, és olyan jókat beszéltünk élőben, hogy úgy gondoltam lenyomozlak itt.) Ez 1 hete volt, azóta semmi reakció. Elcsesztem, mert nem vártam, ugye? Hagyni kellett volna neki, hogy ő keressen fel? Mivel nem reagál, így felejtős kategória szerintetek? Ne is írjak neki még egyszer, ugye?


22/l



2020. dec. 13. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenki örül ennek. A pasik többségében azt szeretik akit ők maguk hódítanak meg. Lehet hogy nem is akart annál többet, amit kaptál. Sőt, biztos a fentiek alapján. Én azért örülnék egy ilyen lánynak ha szimpi és kis aranyos.
2020. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki mert már keresett volna. Ne bolygasd!
2020. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor minek csinálta ezeket élőben?
2020. dec. 13. 13:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rontottál el semmit, most mi van abban, hogy ráírtál? Ha az embert megkeresi egy számára kedves/tetsző stb. személy, akkor nem fogja ignorálni. Még akkor se, ha akkora konzervatív alfahím, hogy ragaszkodik ahhoz, hogy ő kezdeményezzen, mert nem hiszem, hogy ha már egy számára valóban szimpatikus/tetsző lány/nő megkeresi, ráadásképp azután, hogy már személyesen is beszéltek stb., ne tudna ettől az "én vagyok a férfi, tehát én kezdeményezek" dologtól eltekinteni.
2020. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottal el semmit, talan a lenyomozas szo helyett hasznalhattal volna mast, de ha erdekelted volna akkor is vissza ir. Vagy nem latta vagy nem erdekled ennyi, lepj tovabb mert rengeteg hal van meg a temgerben.
2020. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De elrontotta! A csajok nem nyomulnak. A pasik ezeket ringyószámba veszik. Nem akart csak játszani veled. Ennyi. De a sok hülye meg keresné...
2020. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha már élőben tetszettük egymásnak és utána írok neki, az nem nyomulás, dehát akkor legyen.... Akkor ezek után rideg fap*na leszek, úgyis azokat kergetik csak.
2020. dec. 13. 13:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs igy kerdezo, de most oszinten egy olyan embert akarsz tarsul akit csak azert nem erdekelsz mert te kezdemenyeztel. Ugye, h nem.


Egyebkent meg nem azert nem valaszol mert te kezdemenyeztel, hanem mert amugy se erdekled.


Vannak emberek akinek mindenki a dragaja, meg az is lehet h mas tetszik neki azota.


Ha valaki tetszik nyugodtan lephetsz fele te elsonek. Mas kerdes h ha egy ferfinek tetszel nagyobb valoszinuseggel lep.


Ha egy olyan ferfi tetszik meg neked akin latod h batortalan foleg afele erdemes lepni.


Ha valaki olyan aki nagyon kezdemensezo tipus, (pl ledragamoz ugy h nem is nagyon ismer) az valoszinuleg keresni fog ha bejossz neki.

2020. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit sem. Ha szeretett volna többet tőled, akkor nagyon örült volna annak, hogy felvetted vele a kapcsolatot.

Viszont a reakciójából, ami ugye a figyelmen kívül hagyás, az látszik, hogy csak játszott veled, nagy eséllyel foglalt. Nők is csinálnak ilyet.

2020. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Én rám persze meg még soha nem írt egy nő sem, pedig örülnék neki :D


De szerintem csak simán észre sem vette, hogy írtál neki, mert amióta felújítottál a facebookot nagyon elrejti az idegenektől kapott üzeneteket ...

2020. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!