Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon tetszik. Élőben párszor beszéltünk, úgy vettem észre, hogy én is neki (mindig alaposan megnéz, visszamosolyog rám, drágának hív, úgy általában szó szerint figyeli minden mozdulatom). Mivel nem tudunk találkozni a karantén miatt, facen bejelöltem és küldtem is egy üzit ( kb ez volt: szia! Tudod, én vagyok xy, és olyan jókat beszéltünk élőben, hogy úgy gondoltam lenyomozlak itt.) Ez 1 hete volt, azóta semmi reakció. Elcsesztem, mert nem vártam, ugye? Hagyni kellett volna neki, hogy ő keressen fel? Mivel nem reagál, így felejtős kategória szerintetek? Ne is írjak neki még egyszer, ugye?


22/l



2020. dec. 13. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok ismerősök,akkor üzeneted nem a rendes üzenetei közé mennek.

A "lenyomozlak" nagyon gagyi,írhattál volna mást.

És tényleg van olyan,aki mindenkit drágának hív.

2020. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még el sem olvasta...
2020. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne izgulj kicsi.

Én is azt mondom, hogy lehet hogy még nem is látta.

Ha tetszel neki, mindenképpen lesz folytatáska.


Az 30-40 évvel ezelőtt volt, hogy a férfiak nem szerették, ha egy nő kezdeményez.

Ma már más a helyzet. Van ffi, aki kifejezetten örül is ennek.

Úgy hogy szerintem ezzel nincs gond.

Tudjuk ugye azt is, hogy minden esetben a nő választ.

Még ha a ffi kezdeményez akkor is. Ők a befogadó egység. Ők döntenek mindig.


Ne izgulj. Lesz folytatás, csak kéne egy élőben való össze akadás megint. Akkor kiderülne minden.

2020. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel a munkahelyen szúrtuk ki egymást. Egyszer megtudtam a nevét, bejelöltem facen, abban a percben rám is írt. Mint kiderült neki csak a keresztnevem sikerült megtudnia, de így nem talált meg, és amint meglátta, hogy bejelöltem élt a lehetőséggel.

Ha akarna tőled valamit válaszolna a pasi, én nem foglalkoznék vele ezután, hogy még rá is írtál.

2020. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!