Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt most nagyon elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nagyon elrontottam, hogy fogok ezek után a kolléganőm szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Van egy kollegina akivel egy irodában vagyunk, nagyon jókat beszélgetünk, én teljesen úgy éreztem, hogy ő is ad jeleket és szeretne tőlem többet, hétvégén bevallottam neki messengeren hogy többet érzek iránta, erre azt mondta, hogy teljesen meglepte ez és nagyon szimpatikus aranyos normális férfinek tart, de abszolút úgy mint pasi nem tud rám nézni, abszolút nem vagyok az esete. Na most ilyenkor mi van nem lesz ciki együtt dolgozni tovább, mi lesz velem holnaptól?
2023. nov. 19. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De...
2023. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem rontottál el semmit. A saját bőrödön tanulod meg, hogy csak azért, mert egy csinis nő kedves, nem jelenti azt, hogy vágyik a farkadra.
2023. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Pár hete ugyanezen szenvedtél, már akkor egyértelmű volt.
2023. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezek szerint nem fogtad meg. 🤣🤣🤣

2023. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Ez nem én vagyok
2023. nov. 19. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha ezt irta eleg intelligens.viselkedj ugy mintha semmi se lett volna

vagy kamuzd azt, mar reggel, hogy hat izevolt egy kis elhajlás es akkor irtal par dolgot messengeren, de ma atolvastad es hat sorry es koszonod, hogy normalisan valaszolt. Es mosoly es ize lehet par napig zavatban leszek, de aztan majd elmulik.


es ennyi

2023. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Csak simán annyit, hogy köszönöd, hogy normálisan válaszolt, és tiszteletben tartod. Ennyi.

Először lesz ciki, de ha nem nyomulsz, csak haverkodsz, el fog felejtődni.

2023. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Messengeren bevallottad😀😀😀
2023. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megmondtuk már a korábbi 20 kérdésednél is hogy közel a nyugdíj felé > ne reménykedj a 20as évei elején járó csinos munkatársnődben.
2023. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A főnökkel kavar a kollegina meg házinyúlra nem lövünk. Nagyon keresnék más munkát. A nők ilyenkor iszonyat szemét módon vissza tudnak vágni főleg ha majd látnak más nőkkel hetyegni.

Nem szabad rámozdulni nőre. A munkahelyen ( kivéve Mo-t ) alap lenne hogy kedvesek vagyunk egymással, ezt sose szabad akként dekódolni hogy jó vagyunk a nőknél. Csak azért kedves mert összevagytok zárva. Ennyi.


Nekem is volt ilyen csak fordítva, a csaj 'mozdult' rám. Szerencsére iszonyat visszafogottan tette de így is undorítóan kínos utána együtt dolgozni. Billentyűt vagyok itt verni nem nőre....


Offline ismerkedj, online és társkereső rendezvényeken. Ne munkahelyen.


37F incel

2023. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!