Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezzel már elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel már elrontottam a dolgot?

Figyelt kérdés

Adott a cégnél egy nő, elég sokszor néz. Ő más csapatban dolgozik, úgyhogy ha csak nincs valami a fejemmel, akkor talán azért mert bejöhetek neki. :D

Terveztem már leszólítani, vagy céges chaten ráírni, csak aztán sose vettem a bátorságot.


Tegnap a konyhában pont bent volt egyedül, de én hülye csak néztem rá és tovább sétáltam a dolgomra, még csak nem is köszöntem basszus amilyen idióta vagyok :D

Fogadok a tekintetem se volt barátságos, néha automatikusan olyan pedig simán lehet hogy amúgy jó kedvem van :D


Ezek után már gáz céges chaten elkapni igaz? :D Kövi ilyen alkalommal kéne golyókat növeszteni és személyesen beszélni vele?

Vagy mindegy melyik?


A múltban nem voltam ilyen beszari amúgy egyáltalán, de így 3 év szingliseg után kijöttem a gyakorlatból.


2022. dec. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez a hideg viszonyulásod rosszul eshetett neki.

De még kijavíthatod, csak ne azt mond neki, hogy hülye voltál hanem hogy rossz napod volt.

2022. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérj elnézést tőle, ha akar/akart valamit tőled akkor jól fog esni neki a figyelmesség. Mond el, hogy elbambultál vagy csak szimplán azt, hogy teljesen máshol jártál fejben. Zokon venni akkor sem fogja, ha egyébként sem akart semmit.
2022. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rontottál el semmit. Lehet, hogy ez rosszul esett neki ez igaz. Kihasználnám a következő találkozást élőben (mondjuk nem tudom milyen sűrűn fodul elő) vagy ha nincs rá esély mostanában akkor ráírnék simán.
2022. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj már te nem én vagyok mert akkor az van, hogy most saját magunknak fogok válaszolni de akkor ez azt jelenti minden rendben mert egy töketlen hülye vagyok és tudom mi a baj?!


Szerintem ha 3-szor ekkora lenne a tesztoszteron szintem és háromlábú lennék akkor is ugyanilyen vesztes lennék 😂

2022. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen általában azért van dolgom nap közben, úgyhogy ritka hogy épp egy időben lennénk a konyhában, meg ugye nem feltétlen vagyunk bent azonos napon. :)


Hétfő délelőtt akkor ráírok bent van-e, aztán elinvitálom egy kávéra, nyilván egyelőre bent.


Vissza utaljak bármilyen formában a pénteki lehetőségre, vagy mostmár inkább szarjam le és a jelenre fókuszáljak? Aztán gondol amit gondol? :)

2022. dec. 3. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi esetre se hozd fel a korábbit. Csinálj úgy mintha eszed ágában sem lett volna akkor semmi.
2022. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!