Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány, de elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de elrontottam a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon szeretek. eddig sok lány tetszett már, de ez valahogy más, őt tényleg szeretem. Az a baj h ő csak barátként tekintett rám, eddig. most már barátkozni sem akar velem, mert túlságosan i magamhoz akartam láncolni, féltékeny voltam stb.. A sok vita miatt azt mondta, hogy hagyjuk az egészet , pedig a legjobb barátja voltam.

Lányok ti ilyen helyzetben mit várnátok el a fiútól, hogyan engeszteljem ki a lányt?


2013. máj. 7. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az őszinteség, a kitartás, a bocsánatkérés heygeket tud mozgatni:)
2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(Fiú vagyok)

De első sorban kérj bocsánatot tőle, de szerintem a helyzet nem fog változni, mert a kapcsolat közötettek már nem lesz olyan mint régen.

2013. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek exAmp-el:)
2013. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kérj bocsánatot,

eleve nem egyformán álltok egymáshoz, Neked kell totál barátkánt viselkedni, de azt hiszem ez nehéz lesz, viszont 2!-k igaza van, már nem lesz olyan, mint régen N

2013. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, h ő is mondta, h előbb utobb ő is belém szeretet volna, és összejöttünk volna, de ezt elrontottam.
2013. máj. 7. 09:12
 6/7 A kérdező kommentje:
és nem érdekel, nem fogom hagyni , hogy csak úgy kisétáljon az életemből! nekem ő igenis fontos, és tudom hogy én is fontos vagyok neki, tehát harcolni fogok érte!
2013. máj. 7. 09:41
 7/7 anonim válasza:

Szerintem legyél vele őszinte. Mondd meg neki, hogy ezt az egészet azért csináltad, mert fontos neked, és nem akartad, hogy valaki más elhalássza (ha szabad ilyet mondanom) az orrod elől. Hidd el ez tetszeni fog neki :)

Mondd el neki, hogy sokat jelentett neked a barátságotok is, és kérdezd meg hogy valóban be akarja-e fejezni emiatt a kapcsolatotokat.

Hogyha azt mondja, hogy igen, akkor nincs mit tenni, el kell felejtened. Tudom, hogy nehéz, de sikerülni fog, és egy idő után már fájni sem fog.

Ne aggódj, nincs még oda minden remény :)

Kitartás :)

Drukkolok

2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!