Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi indítja be a vonzalmat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi indítja be a vonzalmat, ha nem az intelligencia, ha nem a humor, ha nem a kedvesség, figyelmesség, akkor mi?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy hiába lehet valakit bármennyire humoros ha nincs meg a vonzalom akkor semmit nem ér, de ugyanezt mondják az intelligenciára is, kedvességre figyelmességre is. Na akkor mi ez a vonzalom mi indítja be tényleg csak a külsőn múlna?
2023. nov. 17. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10: "ellenben a belso ertekeirol talan az 1% -a a kerdezoknek aki irt"


Én például rühellem, ha fényezni kell magamat. PLÁNE a belső tulajdonságaimat. Pedig van belőlük elég, amitől itt sokan (főleg az itteni incelek) elámulnának és titokban elszégyellnék magukat.

Még egy adalék: közösségi oldalon (úgymint: Facebook, Instagram, Twitter) nem vagyok fönt. (Úgyhogy ott sem fényezem magam.)

2023. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fontos,hogy ránézzek és meglássam benne a FÉRFIT.

Ehhez semmi köze a magasságnak,sem a súlynak, ahogy előttem írták.Azon múlik,mit érzel,amikor rápillantasz.Frusztrált kisfiúnak látod-e vagy felnőtt,érett egyéniségnek,aki rendelkezik egy számodra baromira vonzó kisugárzással...❤️

2023. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
11. Azt nem fenyezed , de az elvarasokat nyomod. Amugy ferfi vagy tehat nem relevans a kamu nonek kiadott szemelyed.
2023. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Mintha az itt írogató férfiak annyira fényeznék magukat és annyira áradoznának a csodás belsőjükről.. "teljesen normális", "teljesen korrekt", "kedves-rendes", azt jónapot. Érts alatta, amit akarsz. Ja meg az incelek kedvence, mikor be kéne bizonyítani, hogy ők mennyire jobb választások lennének a chadeknél: "én aztán sosem csalnám meg, "megbecsülném, kedves lennék mindig", miközben előtte oldalakon meg kérdéseken át ömlött belőle a tömény nőgyűlölet. :D

Az elvárásokban viszont ők sem szűkölködnek, főleg mikor ronda és/vagy elhízott férfiként nyavalyognak a csinos, vékony nők után.

2023. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
14. Engem nem erdekelnek az incelek nem vagyok rajuk feszulve betegesen ahogyan te, de az sem erdekel hogy sikertelenek. Szep eleted lehet ha masokeval tobb idod van foglalkozni mint a sajatoddal. Neha kifejtem a velemeny de azt nem gondolom szentirasnak. A nok is azt kereshetik felolem akit akarnak, mindenki a sajat karan tanul, az elet nem valogat szepek, rondak, szegenyek vagy gazdagok kozott.
2023. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te hőbörögtél itt nagy bőszen azon, hogy a nők mindig csak az elvárásaikat írják le és nem állnak neki fényezni magukat, miközben ez a másik oldalon sincs másképp. Ráadásul még csak a kérdés sem ez volt.

De persze tudjuk, az ilyeneket csak az a része érdekli a dolgoknak, amik miatt a nőket tudják szapulni. 🤷🏻‍♀️

2023. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!