Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi indítja be a vonzalmat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi indítja be a vonzalmat, ha nem az intelligencia, ha nem a humor, ha nem a kedvesség, figyelmesség, akkor mi?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy hiába lehet valakit bármennyire humoros ha nincs meg a vonzalom akkor semmit nem ér, de ugyanezt mondják az intelligenciára is, kedvességre figyelmességre is. Na akkor mi ez a vonzalom mi indítja be tényleg csak a külsőn múlna?
2023. nov. 17. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Trendi 70 kilós 185 magas férfinek kell lenni. Divatos hajjal , szakállal.


Nem árt ha gazdagok a szülei és ezért 19 évesen már van lakása meg 60 milliós Audi terepjáró. Rögtön érzik a kémiát 🤣

2023. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a külső múlik. A külső, belső és szemilyeseg elegye.
2023. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Külső ÉS belső egyaránt számít. Lehet valaki akármilyen humoros vagy intelligens, attól még nem fogok hozzá automatikusan vonzódni és lehet akármilyen jóképű is, ha belsőre hulladék, dettó.

Mindkettő fontos, egyik nincs a másik nélkül, nekem legalábbis biztosan.

2023. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Kémia
2023. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hullámhossz.

Lehetsz humoros, ha nem veszem a poénjaidat.

Lehetsz kedves, ha nekem az túl sok.

Lehetsz intelligens, ha hülye vagyok.

Lehetsz figyelmes, ha nem veszem észre.

2023. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Intelligencia legalább 9 féle van. Te melyikre gondolsz, kérdező?
2023. nov. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért másodkézből szedett beszámolókra hagyatkozol?


"szokták mondani" oké... TE vonzódtál valaha is valakihez? Milyen érzés volt/mi váltotta ki? Mi különböztette meg az illetőt a többi embertől?

2023. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
A személyiség, cicamókus. Ahogy az elektron is proton vonz. Van egy illerő, és számára vonzó a másik személyisége.
2023. nov. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben még nem vonzódtak máshoz, csak tetszett nekik külsőre és helyesnek/szépnek találták, meg akarták érinteni. Én így gondolom..


A vonzalom rendkívül ritka, és nincs köze külsőhöz(mivel már vonzódtam nagyon vékony, 120kgs meg normál alkatú férfihoz is 172-187cmig), de a mozdulatai, a hangja, az arcjátéka, az illata benne van a másiknak. Én azt hiszem valami ismerősként írnám le az érzést, úgy érzed van bennetek valami közös, "közös hullámhossz". HA ez beigazolódik és tényleg, akkor szerelem, egyébként csak vonzalom:D

2023. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Es most johetnek azok a nok akik nem tartjak tokeletesnek magukat es cserebe sem varnak tokeletesseget, mert a maguk igenyeit itt mar millioszor olvastam ellenben a belso ertekeirol talan az 1% -a a kerdezoknek aki irt.. Szerintem akibolyant ir , hogy a belso ertekekbol nem lesz utazgatas meg joelet annak nem is valo kapcsolat , a prostikat jol fizetik.
2023. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!