Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ChatGPT nyitó üzenetet észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChatGPT nyitó üzenetet észreveszik a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ugye minden nő elvárja a kreatív nyitó üzenetet. Most hogy már van ChatGPT általában bemásolom a profil szövegét a nőnek és generál rá szöveget. Ezt észreveszik a nők?


Ilyet pl.


Szia Andi!


Remélem jól vagy, és egy kellemes napod van! Én itt vagyok Budapesten, és láttam a profilodat, és azt gondoltam, miért ne próbálnám meg kibővíteni a baráti körömet?


Szeretem a macskákat, és nagyon érdekesnek találom, hogy angolul tanulsz. Van valami kedvenc módszered, amit használsz az angol nyelv gyakorlására? Én is tanulok néhány nyelvet, bár még mindig küszködöm a kiejtéssel!


Ha van kedved, várom, hogy jobban megismerhessünk. Mondj nekem valami érdekeset magadról, vagy mond el egy vicces történetet a macskáiddal kapcsolatban!


Remélem, hamarosan hallunk egymástól!



2023. nov. 15. 00:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

"most érted férfi vagy akkor neked kell először vinni a beszélgetést"

Miért is?

2023. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

18. Na, ezen én is röhögtem egy jót! 😂😂😂


Mondjuk az egész érdeklődő szöveg egy tragikomédia! 😂


Elég baj az amikor egy ember már gépek segítségével akar ismerkedni. Mi lesz később??? Gpt! Írj 200 karakteres szöveget, mit mondjon egy férfi az első randin?

2023. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem r/sz*pjatokle a nyitánymesterek titkos gyűjteménye inkább.
2023. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
24%

"mert ez már nevettséges hogy ennyire mindegy kivel beszél."

Nagyon vicces amikor a nők elvárnák hogy a férfi már a társkeresőn szeressen bele a nőbe, de persze ezt is úgy hogy véletlenül se mondja ki ezt!

Szóval ha már a nevetséges dolgoknál tartunk, az nem nevetséges hogy elvárnátok azt is hogy kifejezetten rád fókuszálva egyből levegyen a lábadról?

Úgy hogy csak egy nyanvadt profilt lát nem többet?

Mert ebböl a hozzászólásból is az jön le, hogy ugye egy vadidegen férfinak nem lehet mindegy melyik számára vonzó nővel ismerkedik, hanem szerelem első látásra és semelyik másik profilt meg se nézi utána. Szerinted így kéne csinálnunk?

2023. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de mi mást lehet kérdezni azon kívül, hogy telik a napod és társai?


Én igyekeztem az illető profilja, bejelölt hobbijai, tulajdonságai, képei alapján kérdezni. Aztán ha nem voltam szimpatikus akkor úgysem írtak vissza.


Volt, hogy felismertem egy kirándulóhelyszínt a háttérben, azzal kapcsolatban kérdeztem, erre megkaptam, hogy "nem kell a jó pofizás".


Vagy rákérdeztem a bejelölt hobbira, filmre, zenére, az volt a válasz, hogy "ja igazából nem, azt csak bejelölte" és teljes zsákutca volt.


Vagy a leírások is nagyjából dögöljön meg az összes férfi típusúak, esetleg valami értelmetlen idézetek amiből nem derül ki milyen is az illető és eleve elhúzom balra.


Hát akkor komolyan mit kérdezzek ha el akarok indítani egy beszélgetést? :D


Nyilván a kommunikáció két félen múlik.


Például a hogy telik a napod kérdésre is lehet normális választ adni, hogy éppen mit csinálok, csináltam, merre járok, dolgozom, nem dolgozok, stb. Le lehet írni pár infót ami alapján már el tud indulni a másik fél. Persze ha annyi a válasz, hogy "Jól, köszi" akkor eleve azt kommunikálja az illető, hogy nem akar beszélgetni.


Azt megértem, hogy unalmas amikor egy nap 100-an írnak, de ezzel én mint férfi mit kezdjek? :D

2023. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, rám általában nők írnak, és még soha nem kaptam frappáns ismerkedős kérdéseket, csak a sablont aztán vagy kezdtem vele valamit, vagy nem.
2023. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Én mindig azt az elvet vallottam, hogy a sakkban is egy lépéssel kezdünk. Ezért felesleges szerintem megeröltetni magunkat már az első üzenetnél amire nagy valószínűséggel válasz sem fog jönni. A nők ezt nem érzik át mert nekik válogatni kell csak az üzenetek között ami könnyebb mint megírni ezeket.


Ahogy írták is előttem egy szia mizuval is lehet nagyon jó beszélgetést indítani, meg egy hosszú üzenettel is rosszat.

2023. nov. 15. 19:47
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy írták is előttem egy szia mizuval is lehet nagyon jó beszélgetést indítani, meg egy hosszú üzenettel is rosszat."

Az már viszont biztos, hogy ChatGPT-vel csak rosszat lehet indítani. Nagyon gépies a szövege, egyszerűen nincs realitása hogy ezt bármelyik épeszű nő beveszi

Akkor inkább maradhatunk a sziamizunál, az is jobb

2023. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ameddig fent voltam tinderen (cca 1 hét), kifejezetten gyűlöltem az ilyen kreatív nyitányokat, mintha kb már haverok lennénk.
2023. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
47%

"Én ameddig fent voltam tinderen (cca 1 hét), kifejezetten gyűlöltem az ilyen kreatív nyitányokat, mintha kb már haverok lennénk."

Ez egészen érdekes!

Mondjuk tökre érthető hiszen engem is irritál idegenek közvetlenkedése. De azt gondoltam, talán igaz is hogy a nők többségének vonzó.

De felesleges lehet túlzottan kreatívkodni, úgyse ez dönt

2023. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!