Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ChatGPT nyitó üzenetet észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChatGPT nyitó üzenetet észreveszik a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ugye minden nő elvárja a kreatív nyitó üzenetet. Most hogy már van ChatGPT általában bemásolom a profil szövegét a nőnek és generál rá szöveget. Ezt észreveszik a nők?


Ilyet pl.


Szia Andi!


Remélem jól vagy, és egy kellemes napod van! Én itt vagyok Budapesten, és láttam a profilodat, és azt gondoltam, miért ne próbálnám meg kibővíteni a baráti körömet?


Szeretem a macskákat, és nagyon érdekesnek találom, hogy angolul tanulsz. Van valami kedvenc módszered, amit használsz az angol nyelv gyakorlására? Én is tanulok néhány nyelvet, bár még mindig küszködöm a kiejtéssel!


Ha van kedved, várom, hogy jobban megismerhessünk. Mondj nekem valami érdekeset magadról, vagy mond el egy vicces történetet a macskáiddal kapcsolatban!


Remélem, hamarosan hallunk egymástól!



2023. nov. 15. 00:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Én megkérdezném tőle hogy melyik nyelvet tanulja, esetleg a magyart?

Vagy küldenék neki capchát ahol be kell bizonyítania hogy nem vagyok robot.

2023. nov. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

"Ugye minden nő elvárja a kreatív nyitó üzenetet"


Egyik nő sem várja el. Ha szimpatikus vagy nekik akkor egy "Szia" is elég lesz indításnak, ha meg nem akkor írhatsz te litániát, akkor sem lesz válasz.

2023. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsold be a ChatGPT-n a PUA módszert, mert igen sok elvi hibát elkövet. Egy üzenetbe összesűríteni ennyi needy rapport kereső puncsolást... művészet. A ChatGPT szüzen halna meg ha valódi lenne.
2023. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

"A ChatGPT szüzen halna meg ha valódi lenne"


Jó, ez jó volt.

2023. nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%

"Kapcsold be a ChatGPT-n a PUA módszert"



Inkabb a ChadGPT modszert....



39F incel

2023. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nem nagyon hülye akkor észreveszi. Nem jó amúgy sem ilyen kényszeres ömlengéssel nyitni. Rövid legyél, tömör és próbálj meg személyeset kitalálni az adott személy felé. Ha azt érzi, hogy valószínűleg nyomod az általános nyitó szöveget vagy megapja a napi huszadik "Mizu?" és társai kérdést akkor arra nem igen fognak válaszolni.
2023. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Az a durva, hogy én ilyen üzit rengeteget kaptam, és mindig arra gondolok, hogy az adott ember túl sok, esetleg szeretethiányos, és nagyon kell neki akárki, a másik meg pont az, hogy robot, bár viccből szoktam írni.
2023. nov. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem még ez is jobb, mint az ezredik szia, hogy telik a napod.

De egy ilyen szöveghez minek a mesterséges intelligencia? Ha elolvasod a bemutatkozását, te is tudsz ilyet írni. Viszont legyen rövidebb! Meg ne ennyire mesterkélt, mert ez inkább olyan, mintha Google fordítóval lenne. .

2023. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Ha nyilvánvalóan látom hogy minden nőnek ugyan azt az üzenetet copy paste-olja akkor vissza se írok, mert ez már nevettséges hogy ennyire mindegy kivel beszél.

Ennél sokkal jobb egy szia hogy telik a napod ha kreatívkodni nem szeretnél.

2023. nov. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

Ne, ne, ne!

A hogy telik a napod a legrosszabb. Egyrészt tényleg ezer jön.

Meg többnyire így néz ki:

-Szia, hogy telik a napod?

-Jól, köszi.

-Az jó. / Ennek örülök. :)


Aztán behal a beszélgetés, mert erre mi a fszt lehet írni, ő meg duzzog, mert nem írsz vissza.

2023. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!