Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ChatGPT nyitó üzenetet észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChatGPT nyitó üzenetet észreveszik a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ugye minden nő elvárja a kreatív nyitó üzenetet. Most hogy már van ChatGPT általában bemásolom a profil szövegét a nőnek és generál rá szöveget. Ezt észreveszik a nők?


Ilyet pl.


Szia Andi!


Remélem jól vagy, és egy kellemes napod van! Én itt vagyok Budapesten, és láttam a profilodat, és azt gondoltam, miért ne próbálnám meg kibővíteni a baráti körömet?


Szeretem a macskákat, és nagyon érdekesnek találom, hogy angolul tanulsz. Van valami kedvenc módszered, amit használsz az angol nyelv gyakorlására? Én is tanulok néhány nyelvet, bár még mindig küszködöm a kiejtéssel!


Ha van kedved, várom, hogy jobban megismerhessünk. Mondj nekem valami érdekeset magadról, vagy mond el egy vicces történetet a macskáiddal kapcsolatban!


Remélem, hamarosan hallunk egymástól!



2023. nov. 15. 00:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, aki nem tud olvasni, az biztosan nem fogja kiszűrni. Mindenki más igen.

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy "spanyol nőnek írtam a google fordítóval, vajon észre fogja venni?"

2023. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván észreveszi mindenki, aki nem retardált. Kaptam már néhány ilyen baromságot, azonnal kuka. Nem kreatív üzit, nem is szófosó litániát, meg sziamizut várunk, egy értelmes mondat pont jó.
2023. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

"miért ne próbálnám meg kibővíteni a baráti körömet?"

Egy társkeresőn?


"megismerhessünk"

Kik?


"mond"

Mondj

2023. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem szégyellnéd bevallani neki idővel, hogy még az első neki szóló üzenetedet is a ChatGPT-vel írattad?
2023. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, mit írsz a nőknek társkeresőn. Ha tökéletesen nézel ki, szimpatikus leszel nekik; ha nem, nem.
2023. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám, hogy valamiféle scam-robot vagy. Nagyon életszerűtlen ez a szöveg, pláne ismerkedéshez.


Inkább saját kútfőből írj

2023. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ebben a fene modern világban a farkadat meg egy robot veszi elő? Előtte meg megkérdezed a gpt-t hogy mondjon már pár szót róla hogy az mire való?


Én örülök, mert egyre több az életképtelen ember(persze ők ezt nem tudják), így elég sok területen óriási előnybe kerülök(már most is). 👍

2023. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon érdekesnek találom, hogy angolul tanulsz"

Ez valóban szokatlan dolog a mai világban! :D

2023. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Miket írtok dehogy jó a hogy telik a napod :D Nem véletlenül van a leírásomban 7 különböző dolog, tessék legalább az egyikre reflektálni. Meg most érted férfi vagy akkor neked kell először vinni a beszélgetést, ne én legyek már kreatív ha te akarsz rám írni. Mert ezek a nyomik azt várják el, hogy a hogy telik a napodra írok valami hosszút és én nyitom igazán a beszélgetést... Ennél jobb ez a hosszú szöveg de ez is kva gáz, mintha félnél tőle úgy fogalmaz a gpt... Nem kell ilyen mondatokat írni, legyél laza, reflektálj a képeire és a leírására, ebből üvölt a szeretethiány és egy sablon szar az egész. Ezt egyedül tényleg nem tudtad volna megfogalmazni? Ha nyitó üzenetet se tudsz kreálni hogy gondoltad hogy ismerkedhetsz neten?
2023. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%
#19 A nők túlnyomó többsége semmit nem ír magáról. Akkor mire reflektáljon az ember fia?
2023. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!