Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyes sármos jó pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes sármos jó pasik előtt tényleg hosszú sorok vannak, tényleg megy keményen a küzdelem értük?

Figyelt kérdés
Én örülnék átlagos férfiként ha egy hozzám hasonló átlagos lány szóba állna. Ezzel szemben van egy csinos vonzó ismerős nő, aki mindig szenved a társkereséssel, mert ghostingolnak, a pasik megcsalják, elhagyják stb. tény hogy azok a férfiak nagyon vonzóak....
2023. nov. 12. 12:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
38%
16. Ne bonyolítsd. Annyi az egész, hogy a szép, a különleges az ami mindenkinek kell. Aki ez alatt van, az már csak átlagos, a mai ember fejét meg teletömték a sátánista globalista erők, hogy az nekik nem való. Ezt ne viccnek értsd, hihetetlen módon törnek felszínre az ember és családellenes erők. Ami ma megy az nekik köszönhető, a magány, az elkeseredettség sosem volt ilyen mértékű. Az emberek gyűlölik egymást, kizárólag ez agó ami a fontos. Nézz európára meg az egész nyugati civilizációra.
2023. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
20%

"Ha egy erdoben 3 es 1 méteres fa van akkor az átlagmagasság 2 méter akkor is, ha ezer 1 méteres fa van es csak 10 db 3 méteres. A fák átlagmagassága 2 méter fuggetlen az arányoktól."


Szerintem ne égesd be magad 😂 Ha ezer 1 méteres fa van és 10 három méteres, akkor az átlag (1000x1+10×3)/1010=1,019 m


Szóval hiába képzeled azt, hogy karfiolseggű Karennek is "átlag" 190 centis, kigyúrt és pénzes faszi jár...

2023. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

Ezer fa átlagmagasság alatt van es 10 meg átlagmagasság felett.

1+3=4/2=2m az átlagmagasság. A szórástol fuggetlen.

2023. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
11%

“ Mindenki előtt csak a szintje alattiak állnak sorban.

Az átlagosak előtt az átlag alattiak, a jó pasik előtt az átlagos nők.”


Ez nem tudom miért lett lepontozva, pedig ez az igazság. Tipik női hipergámia megnyilvánulása.

2023. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
96%

23-24 ti funkcionális analfabéták vagytok, vagy csak megbuktatok matekból? 😂


[link]

2023. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ennyire hülyék egyesek?

A 110 fa atlagmagassága 1.019


De az 1m és 3 m atlaga 2m.

Tehát az átlagmagasság önmaga 2 m.


Az átlagos testalkat sem a dagadt akarhányan vannak elhízva!

2023. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy faluban minden faszi elhízott sertés, akkor lehet, hogy 150 kg az átlagsúly. Ettől függetlenül a nő letölti a Tindert, és a szomszédos városból összejön egy neki tetsző férfival.
2023. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
74%

Húha, valakik nem hallottak a súlyozott átlagról. :D


Beszarás, hogy egy incel trollnak kell igazat adnom, de most tényleg égetitek magatokat a tájékozatlanságotokkal.


Az átlag kiszámításánál igenis figyelembe kell venni a populáció eloszlását. Amiről ti beszéltek, az az intervallum közép és NEM az átlag.

2023. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Hat az biztos, hogy megy a verseny ahogy egyik lany leirta itt a talasztalatait azt en is tapasztaltam. De ez leginkabb a penzes es helyes pasikra igaz. Regen jartam egy oenzes fiuval es hihetetlen mit nyaladzottak utana a lanyok, hiaba tudtak hogy vagyok, mindent is pletykaltak rolam neki, hatha elhagy. Nevetseges volt az egesz en vegul ki is leptem ebbol, nem ert annyit a pasi, hogy folyamat hallgassam a lanyokat meg folyton aggodjak melyik mikor maszitt ra, mert folyamat probalkoztak nala.

Mostanaban is randiztam egy ilyennel es konkretan az ettermben a pincerlanyok, mert ismertek elkezdtek hisztizni es latvanyosan a tudtara adtak, hogy haragszanak, hogy velem randizik.

Szoval 100%, hogy hatalmas a verseny, de sok ilyet olvasni a celebek kozott is, hogy tobb csajjal jar egyszerre a gazdag pasi es a nok tudjak is, es egymasra licitalnak.

2023. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
59%

27


Menj vissza az általánosba.

2023. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!