Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ismerkedés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy nehezen megy az ismerkedés, nem akarok könnyűvérű lenni, de ha nehezen kapható vagyok akkor búnkozok, flegmázok És fogalmam sincs hogyan ismerkedjek, mennyire engedjem közel magamhoz, mit tegyek hogy ne az jöjjön hogy le hogy én mindig elérhető vagyok a másiknak, mert azáltal úgyis átb**nak

Pl van egy srác, nem is nagyon beszéltünk még, múlt héten is rám írt, hogy talizzunk akkor nagyon fájt a hasam mensi miatt, kerdezgette mikor múlik el stb, nem válaszoltam rá

Aztán tegnap újra rám írt

Haza vigyelek este 8 ra? Elmegyek erted 😝❤️, mit szólsz hozzá?

És ez a mondat olyan ahww, de nem tudom hogy talaljozzak e vele, nem is beszéltünk még semmit sem, túl hamar lenne ez a tali? Mit gondoltok hogyan kellene hozzá állnom, annyira rá vagyok feszülve erre az ismerkedés dologra, mert én ugy állok hozzá hogy a férfi tegye meg az első lépést, udvaroljon stb Túl hamar bele mennék a taliba, huzzam még kicsit a fejét?

Nem igazán van erről egészséges képem, eddig csak rossz tapasztalataim vannak ismerkedés, kapcsolat terén, ezáltal nehezen is bízom, és nem tudom lazán venni 20/L



2023. nov. 11. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl ez az írás egyértelműen azt sugallja h dugni akar veled csak.
2023. nov. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell ez neked?
2023. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem nincs tul hamar. Ha szeretnel vele talalkozni, menj talalkozz. Attol hogy elmesz egy randira ha elhivnak meg nem vagy konnyen kaphato.

Majd ha talalkoztok, udvarol.

2023. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én komoly párkapcsolatot szeretnék, de ha egy nő így utasítana el, hogy nemet mond, aztán a második próbálkozásomra nem is reagál, akkor részemről biztos hogy nem folytatom. Nincs kedvem ehhez a játszmához. Aki nem csak meghúzni akar, az nem fog tovább próbálkozni, ha passzív vagy. Ez a “kéretem magam” stratégia hülyeség, a másik ignorálásnak veszi, és nem akar ezek után zaklatni.


Te tudod egyébként azt, hogy mitől alakulna ki benned valami? És addig hogyan juttok el, ha te eleve bezárkózol?

2023. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő nem reagál, teljesen passzív. Mit gondolsz a férfiak szeretnének olyan nőt, akikből ki kell csikarni akár egy reakciót is?


Ennek semmi köze a könnyűvérűséghez. De ez a hozzáállás egy férfinak azt üzeni, hogy nem kölcsönös a szimpátia, és ha össze is jön valami, az totál egyoldalú, ő szolga lesz, te meg elvárod hogy körülötted forogjon. Sok férfinak ebből van elege. Van aki ezt már megtette, hogy figyelmes, utána ő lesz a papucs, a nő meg hajtogatja tovább, hogy neki "férfi" kell. De egy férfinak meg nem úrnő kell, hogy szolgálhassa, hanem társ, aki érdeklődő, szereti, mindezt magától, mert a nőt tényleg érdekli a másik. Ha nem érdekli, akkor hagyja békén a férfit.


Egyébként pedig sokat kell beszélgetni, akár üzenetben, akár személyesen. Abból derül ki hogy valakivel egymást keresitek-e. Ránézésre, érzetekre nem fogod megtudni.

2023. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyit ír hogy hazavinne, és ez már olyan ahhw??😆

Gondolom kur.va jól néz ki te meg átlagosan és csak meg akar dugni

2023. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aki azt a nyelv emojit küldi, az csak szexet akar. Azt hittem ez köztudott.
2023. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hazavinne, abba menjél bele, de a lakásodba ne vidd be. Köszönd meg, hogy hazahozott, és mondd, remélem, máskor is találkozunk, de még nem hívlak fel, ahhoz még nem ismerjük eléggé egymást.
2023. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!