Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Némely nő miért nem tesz fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért nem tesz fel fotót magáról, az online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Tinderen 10-ből legalább egy női profilnál nincs a felhasználóról fotó, csak virágok, idézetek stb. Ők így hogy akarnak társat találni, ha zsákbamacskát árulnak? Lehet elkezd valakivel beszélgetni, és még neki fog fájni ha képet kérnek tőle, aztán nem ír többet a pasi.

Az ilyenről nem tudom mit kell, hogy gondoljak? Túl csinos, vagy túl ronda, vagy csak nem akarja, hogy az ismerősei meglássák?


2023. nov. 10. 12:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én tettem, de az a szánalmas igazság, hogy nem kell, kép nélkül is rengetegen fognak írni neki és percek alatt összeszed valakit...
2023. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%

11nek.

Amit írtál az 100%-ig igaz.

Pár éve kíváncsi lettem a Tinderre, de nem akartam úgy feltenni magam hogy nem nézem meg kb milyen pasik vannak fent. Felmenten tehát magamat csajnak kiadva, akkor még kép se kellett, szóval fel se raktam.

Ahogy befejeztem a regisztrációt már jött is az értesítés hogy valaki kedvelt. Aztán kb 1 óra alatt annyi kedvelést kaptam, hogy már csak azt írta ki az app hogy 99+. És mindenzt egy dunántúli kb 25.000 fős városban. Szóval ekkora túlkínálat van palikból ott, akiknek ráadásul mind1 csak legyen valaki.

2023. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Nekem ismerős volt így fent, a karriere miatt nem lehetett fent fotója meg rendes bemutatkozása. Mondjuk sumákolásnak is éreztem kicsit, mert hát nem előnyös külsejű ember és kapóra is jött neki, de érthető is volt. Most én is gondolkoztam rajta, hogy megint regelek tinderre, de nem akarok ismerősökbe botlani, mint legutóbb, esélyes, hogy nekem sem lesz rendes képem, bár esetemben nem csalódna senki, jól nézek ki.
2023. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy... ti mit vontok le abból, hogy kép és adatok nélkül is 99+ férfi jobbra húz egy profilt?


Mert én azt, hogy ezek a férfiak teszik tönkre pl a Tinderes társkeresést.


A nők magas elvrásainak egyik oka az, hogy rohadt sok jelentkező közül kell szűrniük, ezért nyilvánvalóan addig emelik a lécet amíg csak pár opció marad akikkel már el lehet kezdeni érdemben ismerkedni.

Ha kapsz 150 lájkot, honnan tudod, hogy melyik az az 10 akivel érdemes egyáltalán szóba állni?


Aztán megy a nagy sírás-rívás, hogy a nők nem válaszolnak meg minden ujjukra jut 10 férfi... de valójában ezt a helyzetet a férfiak egy része teremtette meg azzal, hogy neki tökmindegy ki a másik.


Szégyen


F30

2023. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
47%
Én házas vagyok, mégis kitettem fotót magamról. Puff neki, ilyen is van!
2023. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

14

Pont ezen gondolkoztam, hogy mennyire szánalmas már hogy mindenkire, de tényleg mindenkire ráírnak, egész nap azt figyelik regel e új csaj, es mar írnak is neki, függetlenül mindentől, még kép se kell. Régen egy baratnőm is mondta hogy kivancsisagból felregisztrált valami társkeresőre, és elég volt annyit írnia hogy nő, máris jöttek az üzenetek. Ez rettentő szánalmas. Ezek után tényleg ne csodálkozzon senki ha nem írnak vissza a nők. Ők is honnan tudhatnak hogy a napi mondjuk 200 üzenetből, melyik az az 5-10 akivel érdemes elkezdeni beszélgetni.

Én sose próbáltam, de ennyi üzenetet meg se néznék. Meg ahogy olvastam hiába írja ki valaki hogy mondjuk 30-40 év közt keres komoly kapcsolatra, egyből írnak a 20 évesek is hogy felmennének hozzá, meg a házasok, hogy unják az asszonyt.

2023. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen nem tudnak írogatni, csak ha kölcsönösen kedvelitek egymást. Bár azt hiszem ha fizetsz nem tudom mennyit, akkor rá lehet írni anélkül is valakire, hogy kedvelne, de szerintem kevesen fizetnek elő, ezért húznak jobbra mindenkit, hogy ne kelljen.
2023. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
77%

16. Ma a férfiak minden lehetőségre rárepülnek, amiben megvan a gyors szex lehetősége! El sem tudod képzelni mennyire csak a dugás vezérli őket, de ez jellemző a kapcsolatokra is. Az a jó nő aki folyamatosan kefél velük, a többi már lényegtelen. A lényeg a napi rendszerességű szex.


Érthető is, mert a legtöbb kapcsolatban, házasságban alig vagy pont hogy nincs szex.

2023. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%

17, fair enough

Viszont ugye ha téged valaki jobbra húz, akkor neked is feldobja, hogy nézd meg, hátha matcheltek.

És ha csak a felét te is jobbra húzod, az még mindig alsóhangon 50 match... amik nem igazi matchek, hiszen a másik nem nézte meg az adatlapodat, csak automatikusan jobbra húzott, mert nő vagy.

Szóval van egy nőnek mondjuk 60 match-e, de tudható, hogy ebből 50 esetében a pasi meg sem nézte ki ő mi iő, egyáltalán nem biztos, hogy valóban tetszik neki.


Persze értem én miért cisnálják ezt a férfiak: így véletlenül sem szalasztanak el olyan nőt, akinek ők tetszenek. Meg könnyebb is csak abból a pár matchből válogatni, mint az összesből.

Csakhogy ekkor már késő. Egy az egyben átadták a szűrés feladatát a nőnek.

És még mellette panaszkodnak is, hogy a nők keményen szűrnek. De annyit már nem érne meg a dolog, hogy ők maguk tegyék meg a rájuk eső részt....


Nemrég kitettem egy kérdést arról, hogy a férfiaknak milyen igényeik, elvárásaik vannak társkeresésnél. És bizony a legtöbben max a külsőt részletezték túl, a belsőt nem, illetve sokszor jött a "hát.. jöjjön be" típusú igény, ami lássuk be, azt jelenti, hogy nincsenek valós elvárásai.

AKinek meg volt konkrét és szigorú feltétellistája, azt jól lehúzták.


Pedig BAZE!:D Arról van szó hogy kivel akarod tölteni az életedet!:D De legalábbis kibe akarod beletenni a farkadat! Azt ne mondd, hogy bármelyikre is olyannyira megfelelne bárki...

2023. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
19. Milyen idealista vagy! A nőknél ugyanúgy a külső dominál a társkeresésnél igen keményen. A belső azokat érdekli, akiket a szex annyira nem. Azt is érdemes tudni, hogy rengeteg balfsz férfi van az ágyban, de ugyanannyi nő is. Rengeteg kapcsolatra alkalmatlan férfi, de ugyanannyi nő is. Nem kell állandóan a labdát dobálni.
2023. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!