Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép csinos lányoknak sokszor a legnehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyen nagyon csinos vonzó nőket és több éve sírnak hogy egyszerűen nincs párjuk és nem találják meg a normális férfit, mert mindenki csak átverte megcsalta elárulta eddig..nagyon keresik a párjukat de senki...

Azt vettem észre hogy ezek a csinos vonzó nők körül mindig oont azok a nagyon vonzó férfiak keringenek akik általában sokszor hűtlenek vagy szemetek és ez nagyon sok nő számára vonzó és valamiért mindig az ilyen férfiakba csúsznak be ezek a nők..


2023. nov. 8. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

9 - Én nem ezt vettem észre.

Vidéki vagyok, közel 30, férfi és akikkel saját korosztályból eddig randiztam azok majdnem mind sárgalaposak voltak. Pont az ellentetjét látom, akik közel 30 évesen egyedül vannak azok szelepesek és a normálisabb csajokat már elvitték ilyen 25-27 éves kor tartományában.

Férfiaknál ez más, mert ott nagyon sokan egyedül vannak ilyen korban.

Én nem is járok sehova, szóval online randin kívül nincs sok esély mert ha pl. éjszaka kimozdulsz, akkor is kb csak a tinik vannak már kinn. A tinderről meg kitiltottak valamiért, szóval marad a két másik ismertebb társkereső, a fb és badoo avagy az orkok menedéke...

2023. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!