Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a társkeresőkön (Tinder és társai) a kép számít 99%-ban, és ha valaki normális üzeneteket küld, akkor már nyert ügye van, egy lány barátom szerint ez nem igaz, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szombat este összeültünk a barátokkal társasjátékozni, és felvetődött az online ismerkedés valamilyen téma kapcsán, ahol kialakult egy kisebb vita társaságon belül.


Én azt állítottam, hogy pl Tinderen, csak a kép számít, és az adott lány annak fog visszaírni normálisan, aki éppen az adott pillanatban a legjobban bejön neki, és ha a férfi normálisan kommunikál, akkor nyert ügye van.


Jött a kontra a lányok részéről, hogy Ők adnak esélyt az olyanoknak is akik nem néznek ki annyira jól, és többször megesett velük, hogy olyan ember bűvölte el őket, aki nem néz ki jól.


Persze végül nem mentek el velük randizni, de beszélgettek velük, de azért nem mentek el velük randizni, mert hiányzott a plusz és nem a külsejük miatt.


Szerintem ez csak vetítés, mert nem akarják elismerni, hogy online javarészt külső alapján döntenek, amivel szerintem nincsen semmi baj, mivel online más alapján nehéz dönteni.


2023. nov. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez ferfiakra is igaza a kep alapjan valasztja ki a not. Nyilvan fontos a kukso IS. De nem minden
2023. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván külső alapján válogat az összes. Aztán ha nem esik ki a kapa a szájából és még bunkózik is akkor mehet a szex.
2023. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számít a kép, de nem úgy, ahogy gondolod. Az ízlés relatív, mindenkinek más a vonzó. De sokan nagyon igénytelen képet tesznek ki. Tökmindegy, mennyire vagy jó pasi, ha pózerkedsz a kondiba, feszítesz, meg ilyen csábos cringe fejet vágsz, az kuka. Meg ott vannak a kaputelefonnal fotózott képek, ahol egy szemétdomb kb a háttér. Ne legyenek rajta a haverok, nem az érdekel. Sokan tesznek fel csak olyan képet, ahol többen vannak. Ez ilyen totál wtf, az fog jönni, aki épp ráér? Csaj ne legyen rajta, nem érdekel, hogy az anyád, a tesód, vagy csak “havercsaj” mert ez instant balra. A boxeres képeket hagyjuk is.
2023. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen vitákban mindenki hazudik, talán még magának is
2023. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is hagy tudja már a hacercsaj jobban, hogy ô személy szerint mi alapján szelektál.


Eleve nem mindegy, hogy KI keresgél. Egy fiatal csaj nem ugyanazt fogja jó képnek tartani, amit egy elvált harmincas anyuka. Nem mindegy, hogy laza kapcsolatot keres, vagy tartósat.


Az ilyen appok mûködése meg eleve nem ad sok esélyt összehasonkitásra. EGY, az 1 fotót dob fel, te meg eldöntöd, hogy jobbra vagy balra. Ha szimpatikus, akkor jobbra. Nem azért húzod balra, mert a következô jobban be fog jönni. Logikus, nem?


Az egyezésekbôl nem ir mindenki üzenetet.

Aki meg igen, az valóban sok esetben kiesik elsõre. Küld egy 👍 emojit, például. Instant kuka.


A normális üzenet pedig nem egy üzenet! A kommunikáció sok esetben egyáltalán nem indul be, pár mondat után elakad. Aztán annyi is, jön a következô.


Ha alakul, akkor normális esetben azért egy-két telefonhivás meg videós megelôzi. De az elsõ randin dôl el, hogy lesz-e belôle bármi. Lehet fent neked akármilyen profi mûtermi fotód, ha ott nincs Meg a szikra élôben. Márpedig többnyire nincs szikra...


Te is azt hiszed, hogy egy jó fotóval jönnek a lájkok és az a világot is megváltja. De egy match még semmi, onnan nagyon hosszú út vezet az ágyig.

2023. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3-assal tök egyetértve még annyit tennék hozzá, hogy a gyerekkel pózolós kép is kuka, meg ahol a képek túlnyomó többsége valami háziállat, vagy humorosnak/bölcsnek vélt screenshot valami idézettel, agyonfilterezett kép, autós képek, vagy biciklivel feszít. NEM az kell, hogy a fotón te legyél Mr. Universe, hanem hogy ne úgy nézz ki, mint egy szánalmas, cringe, putris, kétbites stb barom. Pl ha túlsúlyos, nem tipik szépfiú vagy, attól még mittomén egy szökökútban állva vikingsapkával a fejeden tök sokan fognak jobbra húzni, mert érdekes vagy, és kitünsz a siralmas majmok tömegéböl.
2023. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent en meg azt tennem hozza 1-es vagyok, hogy tenyleg nem minden a kulso. A gyakorkerdesek es mindenfele internetes portal azt sugallja, hogy csak a kulso szamit. Teny, hogy igen kell kulso. De!! ha nincs benned tartalom akkor semmit sem er. Hajlamosak vagyunk betegesen sokat foglakozni a kulsovel, mikozben elfelejtjuk, hogy a szemelyiseg az ami igazán szamit majd a kapcsolatban. Ha nincs benned semmi erdekes csak a kulsod azzal mit ersz? Van meg 100 millio masik szep ember, de olyan keves van akinek van kritikus gondolkodasa/erdeklodesikore/ onallo szemelyisege/ertekei stb dtb
2023. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!