Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán normális rendes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán normális rendes nők akik nem találják a társukat, azok miért nem mennek fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
Ismerek egy nőt tök aranyos csinos vonzó 28 éves óvónő, tehát főleg nőkkel van körülvéve azért sem nyilván nem nagyon találja a társát. Tudom hogy nagyon szeretne már egy férfit... az ilyen miért nem megy fel társkeresőre ahol rengeteg férfi van és könnyen találna magának társat...
2023. aug. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert ott selejtek vannak, és mind baszni akar.
2023. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem mindenki akar lóversenyt csinálni az ismerkedésből. Én legalábbis biztos nem. 27 éves vagyok egy ideje szingli és nem elég kétségbeesett az online térhez.

Sokan nem akárkik akarnak lenni valaki életében,hanem az a személy, akire a másik vágyik.

Tehát, nem a héten a 42 nő akarok lenni, akire ráír, vagy rosszabb esetben a napi 40., mert már bárkire ráír aki nőnek tűnik, hanem azt szeretném, hogy rám vágyjon. Nem akarok egyszerre több emberrel chatelni, aztán versenyeztetni őket és én se akarok senkinek a futópályájára keveredni még x másik nővel. Nem úgy akarok ismerkedni, hogy jujuj, ez a 3. randi, mostmár közölnöm kell, hogy igen, vagy nem, mert különben húzom az idejét stb.

Nem tudom, hogy valaha elég kétségbeesett leszek-e ehhez.

2023. aug. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
És felmentem anno. Szerintem ott is pont olyan sokféle férfi van, mint élőben. Azért ki lehet szűrni elég könnyen, aki csak szexre megy.
2023. aug. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fent voltam, vannak vegyesen pasik, most nincs hozzá kedvem. Tinderen től sok szép lány van, hamarabb veszik észre őket, mint egy átlagosabbat :)
2023. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert letöltik a Tindert, fent vannak 2 napot és ezidő alatt nem találtak olyat, akivel szívesen randiznának, ezért egyből feladják. Mind b.aszni akar? Talán nem k.urvás képeket kéne kitenni, én amíg fent voltam, talán 3-4 srác jött a szexszel, de azok is szerintem mindenkinél bepróbálkoznak. Az én adatlapom komoly kapcsolat keresést sugallt. És be is jött.


Vagy a másik, hogy olvasták itt, hogy szar az egész, mert az incel fiúknak nincs egy matchük sem, és azt hiszik, akkor ez a társkereső dolog nem működik. Pedig csak ki kéne próbálni, fent lenni 1-2 hónapot és intenzíven használni, egyből lenne társa.

2023. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 "Pedig csak ki kéne próbálni, fent lenni 1-2 hónapot és intenzíven használni, egyből lenne társa."

Már ha szerencséje is van.

Kb. 1 éve és 2 hónapja vagyok igaz, nem Tinderen, hanem Badoon. (Azért nem Tinderen, mert ott férfiból és nőből is csak "felsőbb polcosok" vannak, nem az én ligám.) Ki lehet szűrni a számunkra nem megfelelőeket, ez igaz. De azt pl. sehogy nem tudod, hogy az amúgy minden szempontból megfelelővel működjön a kémia is, legyen vonzalom. És amikor a sokadik találkozóról tartasz hazafelé úgy, hogy minden oké volt, csak marhára nem mozgatott meg, nem kívántad, akkor teljesen normális, hogy kiégsz. Csalódottá válsz, elkeseredsz. Onnantól már kínlódás rávenni magad az n+1. emberrel bármire, miközben azért nem szeretnél továbbra is egyedül lenni sem...

A 2-esnek is jók a meglátásai. Így nem lehet... Vagyis lehet, csak az eredménye is olyan lesz, amilyen.

2023. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Szóval, aki k.rvás képet tett fel, azzal dugni akarnak. Aki szűz k.rvás képet, azzal meg kapcsolatot. Köszönjük, hogy megfejtetted a férfi logikát 🤣

2023. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!