Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van normális társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van normális társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Eddig a badoo-n próbálkoztam, körülbelül egy hónapja vagyok fent. Ismerem korábbról az oldalt, ezért újra ide regisztráltam. Most úgy tapasztalom, borzasztó pocsék a "felhozatal". Gázabbnál gázabb nők, rengeteg az érdektelen tingli tangli, valamint akiknek a kommunikációs képessége két szó leírásáig terjed. Képtelenség itt normálisan ismerkedni. Egyértelművé vált, hogy javarészt itt csak a szabadidejüket elütni próbáló nők vannak, nem is igazán kapcsolatot keresnek. Van olyan társkereső oldal, ahol komolyan kapcsolatot keresnek,

ÉRTELMES nők? Hol érdemes megpróbálni? Köszönöm előre is a válaszokat! 32/F



2023. júl. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Minden társkeresőn ugyanaz a helyzet áll fenn. Ezt már felmérték, hogy az emberek körülbelül 90%-a (férfiak és nők egyaránt) kizárólag alkalmi kapcsolatot keres a társkeresőkön, vagy csak unaloműzés céljából van fent. Kitartónak kell lenni, hogy belenyúlj abba a 10%-ba, aki komolyat akar, és erőltetni a személyes találkozásokat, méghozzá minél hamarabb.


Amikor regisztráltam a Tinderre, jobban beleástam magam a témaba, és többségében minden tanács ugyanoda vezetett vissza: legyek kitartó, és nem a tizedik embernél / randinál kell feladni. Lehet, csak ötvenedik próbálkozásra találod meg azt, akit keresel. Én távolról sem voltam kitartó, sajnos nem minden embernek működik az online ismerkedés.


Elcsépeltnek hangzik, tudom, de igenis az elhivatottság a kulcs, és akkor előbb-utóbb megtalálod a neked megfelelő személyt. Tehát sok szerencsét és még több kitartást kívánok! :)


20/L

2023. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Kiterjedt kapcsolati hálóval kell rendelkezni, mert mindenki a barátainak a barátaival, vagy azok barátaival jön össze végül. Elég kicsi az esélye, hogy egy csoport egyedülálló tagjai nem kezdenek el flörtölni egymással előbb-utóbb.

Az ismerkedés erőltetése azért nem működik, mert a szerelem nem egy erőszakos dolog. Ha szerelmet akarsz, akkor először el kell engedni az "akarom" részét. Minél többet erőlködsz valamivel, annál kevésbé lesz szép és vonzó ami születik belőle.

A futószalagon ismerkedés elinflálja a nagy találkozás élményének értékét.

2023. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Mind ugyanolyan kivétel nélkül.


Mindegyiken ugyanannyi az esély találni egy társat.


Egy biztos, hogy az elsődleges szempont az a kép, a pofid :)

Namost ha ez nem túl előnyös vagy mondjuk úgy nem vagy túl jóképű akkor a sor végére kerülsz.

Ergo még az a 10% esélyed sincs meg.

Szóval talán 1% az esélyed. De erre hosszú éveid mehetnek rá...és azt veszed észre h 40 vagy...


Kb. 3 másodpercre ha megállnak az emberek a fényképeknél profiloknál és görgetnek lejjebb vagy húznak jobbra vagy balra....az, hogy hol laksz mit dolgozhatsz milyen ember is vagy az csak a következő lépés. És addig is nehéz eljutni.

2023. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ma már nincs, a fizetősök sem 100-asak.
2023. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

A legnagyobb csalódás akkor ért, amikor özvegy lettem, és másfél év múlva felmentem egy társkereső oldalra.Azt hittem ez lesz a legkönnyebb, ilyen helyen társat találni.Három nap alatt kaptam 100 levelet.Először is megdöbbentem azon, hogy a nekem írók,azt kérték, hogy írjak magamról, amikor az adatlapomra minden lényeges dolgot leírtam, megfogalmaztam.(az ő adatlapjuk meg többnyire kitöltetlen volt) a 70 % olyan kérdés volt, amit már leírtam az adatlapomra. 20 %.olyan nő volt akiket kizártam, mint olyanokat,akik nem érdekelnek.A fentmaradó 10% meg elküldött a melegebb éghajlatra, hogy miért zárom ki,a dohányosokat,italozókat a nagyon kövéreket, tokásakat, műfogsort viselőket,a többször elváltakat,az évek óta fentlévő de társat sosem találó nőket, végezetül azokat, akikben nem sokan voltak, csak a "János,meg a város"

De hamar rájöttem a nagy igazságra,felmentem egy másik társkereső oldalra is,ott szintén hasonló tapasztalataim voltak,a társkeresőkön ,nincs szó szerinti társkeresés, csak szex,és szórakozó partner keresés !

Pár nővel beszéltem a messengeren ,és mindenkinek feltettem ugyanazt kérdést, milyen tervei vannak a társára,jövőjére vonatkozóan.Mit szeretne, mit képzel el?

A válaszok: még nem tudom, majd ahogy alakul, majd ahogy lesz, nincs különösebb elképzelésem.Szórakozás, utazás !

Szuper !


Senkivel sem találkoztam. Ennyi meg elég is volt a társkeresőkből !

2023. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!