Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen és Facebook társkeresőn nincs sikerem, csak nagyon kövér csúnya nők jelölnek vissza, akkor csúnya vagyok vagy átlagos?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És mit szóltok ahhoz, hogy Jákob Zoli aki a szemetekben egy gigachad, pont egy ilyesmi nőt választott mindenki közül?
2023. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jákob Zoli választása érthetetlen, annál is inkább mert az a nő egy ritka hülye p****
2023. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért a kövértől durva messze van ez a nő, inkább átlagos alkatú, max enyhe túlsúly. Ha már erre a (női szemmel szerintem kifejezetten jól kinéző) csajra is húzzátok a szátokat, mégis milyen kellene? Gondolom, az alultáplált, sovány topmodell bezzeg tetszene...
2023. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy egy lepattanttal sokkal jobb a szex mint egy cicababával, akineko pl. kellemetlen illata van ott lent, gravitálnak az emlői, valamint konstanst száraz. Komoly kapcsolatot pedig ne várj a mai nőktől, nem érdekli őket <3
jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Amit linkeltél nőt az nem kövér. Tudnék én neked mutatni kövér nőket de akkor szerintem legyél wc közelben. :D
ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!