Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés Tinderen/Facebook társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem egy hisztizős, nőket hibáztató kérdéskének szánom, hanem tényleg érdekel, hogy nagyjából mit ronthatok el.


Csak összehasonlításképpen, utoljára 2018 szeptember és 2019 január között Tindereztem, ugyanúgy egy kis városból (30 ezer fős), akkor volt összesen 54 matchem, viszont abból az 54 matchből több randit is összetudtam hozni, illetve végül ott találtam meg a párom, akivel 2022 szeptemberig együtt is voltunk.


Novemberben újra regisztráltam a Tinderre, illetve adtam egy esélyt a Facebook társkeresőnek is, a lakhelyem nem változott, a korom se sokat, korosztály szerint még mindig 25 alatt vagyok, a képeim ha a Photofeeler pontjait veszem alapjául, akkor jobbak, mint amilyenek voltak régen, az ízlésem nem változott a nők tekintetében.


Most van 100 matchem, illetve van pár Facebook társkeresőn is, a legtöbb emberre ráírtam, igyekezve, hogy ne sablon szöveget írjak, hanem mindenkinek egy egyedi, személyreszabott első üzenetet tudjak küldeni.


Viszont a 100 matchből volt legalább 7-8 aki unmatchelt, vagy volt olyan, aki visszaírt, és mire megnyitottam az üzenetet unmatchelt, nyilván sokan nem írtak vissza, voltak akik visszaírtak, de egyszer csak eltűntek a semmibe, úgy, hogy előtte nagyon sokat írtunk egymásnak terjedelembe, illetve voltak olyanok, akik miután Messengerre mentünk át akkor tűntek el, pedig tök ugyanazok a képeim vannak Facebookon, mint Tinderen, és a legutolsó "csoport az az, akikkel még most is beszélgetek, de ha szóba kerül a randi, akkor csak hitegetnek, hogy most nem tudják, hogy mikor jó, stb stb".


Nem akarok olyanokba belemenni, hogy régen "minden jobb volt" de teljesen úgy érzem, hogy régen az emberek mintha tényleg megszerették volna ismerni a másik embert Tinderen, vagy nem tudom, most pl úgy érzem, mintha minden velem matchelő lány keresne valakit, de ők sem tudják, hogy kit, és ameddig nem jön szembe az a valaki, addig elvannak Tinderen, néha belépnek, leveleznek, de ennyi.


Vagy más magyarázatot nem tudok arra, hogy régen miért volt kevesebb matchel sokkal több randim, és végül egy párkapcsolatom onnan, ha minden más nem változott.


Illetve a 40km-eres körzetben már mindenkit elhúztam valamerre, szóval egyre jobban elvagyok keseredve :D


2023. jan. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Létezik való élet/világ is.

Szemtől szemben sokkal jobb.

Amúgy annyi, hogy nem jössz be nekik, más lett a befuto, vagy peches vagy (jelenleg).

2023. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan csalodottak az ilyen ismerkedési mòd nem jött be nekik! Sokan csak jàtszadoznak!
2023. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
100 match férfiként nem semmi…
2023. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az internet, meg az agyonretusált instagrammos fotók tönkretették az emberek szépérzékét,és mindenki a 10/10-est hajszolja,mert szerinte az jár neki. A múltkor ment itt az eszmecsere, merthogy a nők rendes pasit szeretnének elvileg, de számukra az is azt jelenti,hogy elsősorban jól nézzen ki, és legyen hűséges. Viszont ennyi erővel egy mamahoteles lúzer is lehet.
2023. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El ne hidd már neki hogy 30 ezres városba 100 match, kamuzik, hidd el :)
2023. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!