Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá szoktatok kérdezni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szoktatok kérdezni, ha nem egyértelmű, hogy a másik fél mennyire gondolja komolyan az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Igazából én nem szoktam ilyesmire rákérdezni, és nem tudom mennyire lenne ez gáz, azért vagyok kíváncsi más szokott-e ilyesmit. Ismerkedek már egy ideje egy pasival, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit akarhat, igaz konkrét dolog még nem volt, de vannak utalásai, és egyéb jelek.. csak így nem tudom belemenjek-e a dologba..
2023. okt. 31. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
És ehhez miért GYK-s emberek engedélye kell? Mit veszítesz azzal, ha megkérdezed? Azzal csak hülyét csinálsz magadból, hogy itt találgatsz, közben ő meg lehet nem is veszi komolyan.
2023. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaj, nem arra van ez a nyomorult oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel..?
2023. nov. 1. 10:54
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
#12: Feltehetted volna már egy párszor annak a srácnak is ezt a kérdést, de gondolom majd itt megmondják neked, mit csinálj.
2023. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!