Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknek ( kb. 15-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknek ( kb. 15-25 éves) már tényleg ijesztő ha férfiak személyesen ismerkednek velük?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem Tinderen stb. ismerkedtek először, hanem pl. a lány megy mondjuk valami nyilvános helyen: plázában, boltban, utazol vonaton, vagy szórakozóhelyen vagy stb. és egy sráccal egymásra néztek és ő rádmosolyog és odalép hozzád és megszólít mert tetszel neki?


Ez komolyan ma már nagyon félelmetes női szempontból nézve?



2023. okt. 28. 00:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig élőbe is lehet leszólítani nőket. Csak kell valami jó kifogás pl hogy mondja meg mennyi az idő, "


Nem bírom, ha idegenek leszólítanak randdom az utcán.

2023. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek 14-el. Hihetetlen, hogy a férfiak mennyire nem érzékelik alkalmas-e a szituáció az ismerkedési kísérletre valamint, hogy a nő nyitott-e erre. Egyik felismerése sem megy nekik vagy totálisan lexarják igazából mint embert a kiszemelt nőt, nem számít mit akar vagy mit nem.
2023. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
90%

A többségnek ijesztő, sajnos tapasztalatból. A legtöbbször azok jönnek oda, akik vagy pénzt akarnak lejmolni, vagy parasztok, vagy csak dugni akarnak, vagy borzalmasan igénytelenek, vagy 50+-osak, vagy alkewsz / drogos, vagy ezeknek bármilyen kombinációja és permutációja.

Az esetek többségében nem is az a szitu játszódik le, hogy volt egy kis egymásra mosolygás / szemezés, hanem "fú, felállt rá a farkam? akkor tök mindegy, ő akarja-e, én oda fogok menni". Én ettől függetlenül nőként nyitott vagyok, ha a férfi udvariasan és kulturáltan ismerkedik, kedves, és lehetőleg ha nem tetszik külsőre és visszautasítom, akkor azt kulturáltan fogadja. De megértem azt is, aki már eleve kizárja ezt, mert:

1) ő csak olyannal hajlandó ismerkedni, akit hosszabb ideje ismer, tehát vadidegennek esélyt sem ad, hanem inkább suliból, munkahelyről, sportegyletből stb. ismerkedik (mert szíve joga)

2) a rossz élmények miatt tart az élőben, ismeretlenekkel való ismerkedéstől


Mert nekem is volt több olyan élményem, hogy effektíve féltem az illetőtől vagy nagyon kellemetlen volt. Pl. elkezdett üvöltözni velem, amikor visszautasítottam, vagy munkába siettem, és elállta az utamat, kivetette a fülemből a fülhallgatót / telefonálás közben kezdett el nekem jópofáskodni...


nem gondolom, hogy le kellene mondani erről a fajta ismerkedésről, de fel kell készülni az esetleges visszautasításra, és meg kell tanulni kulturáltan ismerkedni.

Pl. köszönsz, megkérdezed, alkalmas-e / zavarhatod-e. Nem akkor mész oda "ismerkedni", amikor telefonál / telefonozik (mert sosem tudhatod, mennyire fontos, amit csinál... lehet, hogy dolgozik, nem feltétlenül instán lóg vagy játszik), pénztárnál fizet, látványosan siet, zenét hallgat. Ha visszautasít, akkor nyugtázod, hogy "Rendben, köszönöm. Szép napot" - nem kezded el kérdezgetni, hogy miért, nem vádolod meg hazugsággal, ha azt mondja, van pasija, nem kezdesz el hisztizni, hogy milyen szerencsétlen vagy, hogy nem jött össze neked nő, nem kezded el sértegetni, hogy "nagy a pofád ahhoz képest, hogy mennyire nem vagy szép" és hasonlók, nem állod el az útját / nem szorítod be a sarokba. Kulturáltan bókolsz.

2023. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!