Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknek ( kb. 15-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknek ( kb. 15-25 éves) már tényleg ijesztő ha férfiak személyesen ismerkednek velük?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem Tinderen stb. ismerkedtek először, hanem pl. a lány megy mondjuk valami nyilvános helyen: plázában, boltban, utazol vonaton, vagy szórakozóhelyen vagy stb. és egy sráccal egymásra néztek és ő rádmosolyog és odalép hozzád és megszólít mert tetszel neki?


Ez komolyan ma már nagyon félelmetes női szempontból nézve?



2023. okt. 28. 00:17
A kérdező szavazást indított:
borzasztóan ijesztő, bármilyen helyes a srác, én sokkot kapok ha így megszólít. Ilyet soha.
ijesztő, de ha helyes, tetszik nekem akkor lehet hogy ismerkedhetünk
nem ijesztő de nagyon furcsa. Ki ismerkedik ma már így hogy személyesen megszólít?
Nagyon örülnék ha engem így megszólítanának srácok de nagyon ritka.
Nagyon magabiztos egy srác ha így meg mer szólítani, szóval ez jó kezdet!
Bárcsak minden férfi ilyen lenne!
14 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Sracok,ismerkedjetek. Szeretunk titeket es nagyrabecsuljuk a kezdemenyezest. :x Puszi. Oleles.
2023. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

15 éveseknek biztos félelmetes, hogy öreg dagadt pacákok zaklatják őket.


15 éves nem nő.

2023. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Most leszek 28, igen, nem természetes nekem nem online társat keresni, (meg igazából bármi alap dolgot csinálni: ügyintézés, bevásárlás, ételrendelés, munka, egyetem stb.) nagyon félelmetes. Bizonyos helyzetekben creepy is lehet pl. este/éjjel, napközben csak simán szokatlan, furcsa, akár kínos. Online után első randi nem olyan furcsa nekem, mert akkor már kicsit ismerem, már chateltünk. Alapinformációk kint vannak a profilján, tudsz szűrni stb. Élőben ez nincs meg, egy idegen és "hirtelen" minden előzetes felkészülés nélkül lép oda. Ez egy generációs különbség, ezért van, hogy az Uber/Bolt elterjedt, már nem telefonon rendelünk taxit, a Wolt is leváltotta a telefonos pizzarendelést, nem mondom, hogy jó vagy rossz, de ez van, ez az igazság. A Messenger/insta üzenetet preferáljuk a telefon helyett, mert ott fel lehet készülni a válaszra, ugyanígy ha épp megyek valahova vagy mást csinálok, cikáznak a gondolataim, és odalép valaki, akkor nehéz bármit mondani, mert nem ehhez vagyunk szokva + alap dolgokat nem tudunk rólad pl. hány éves vagy, ami hátrány és megkérdezni így az első pár mondatban nem fogjuk, és ez hátrány az onlinehoz képest.
2023. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Pedig élőbe is lehet leszólítani nőket. Csak kell valami jó kifogás pl hogy mondja meg mennyi az idő, vagy esetleg nem-e adna cigit, valami jelentéktelen apróság. És utána már kialakul könnyen a beszélgetés. Csak az első lépés nehéz.
2023. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Manapság szerintem a visszahúzódobb lányoknak félelmetes igen. Viszont amikor kint éltem Texasban, ott jóval barátságosabb és közvetlenebb volt mindenki, mint itt Pesten vagy Németországban. Szóval szerintem máshol vevőbbek rá a lányok ha random akar vki beszélgetést kezdeményezni velük, legalábbis ez a tapasztalatom. De Pesten is azért vannak nyitottabb lányok. 28f
2023. okt. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Egy férfi ne ismerkedjen tinikkel. Főleg ne 15 éves gyerelanyokkal.


Igen ijesztő, de neked meg ijesztőbb lesz az apja.

2023. okt. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Pff, soha nem beszélgettem senkivel, aki időt akart tudni, aki meg cigit akar, az offos. Engem ne nézzen igénytelen bagósnak.
2023. okt. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Hatos öregasszony jól beszólt a férfiaknak!
2023. okt. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Valahogy a férfiklimax nagyon előretolódott, 35 éves koruktól sőt 40-es 50-es 60-as pasasok is már pánikolva a 20 évesek társaságát keresik, ez nagyon ijesztő jelenség valóban.
2023. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

15-25 nem mindegy.


Ha jól nézel ki akkor mindegy h élőben vagy sem, nyert ügyed van.


Ha nem nézel ki jól akkor mindegy, hogy hol vesztes vagy.

2023. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!