Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél miért ijesztő, ha valaki túl személyes és kiteregeti a lapjait?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen hiszékenységre vall.
2023. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ijesztő egyáltalán
2023. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Mert a tapasztalat azt mutatja, hogy ilyen általában beteg, közveszélyes emberek csinálnak. Szociopaták, skizofrének, stb.
2023. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt leírhatnád hogy ez számodra mit jelent. Mert ha elkezded sorolni hogy milyen fogorvosi kezeléseid voltak az elmúlt években, meg hogy milyen dohányzóasztalt vettél tegnap, akkor valszeg nem vagy százas és legjobb esetben is egy antiszociális balfék vagy akinek nincsenek barátai, sőt, még anyádnak se tudsz beszámolni a mindennapjaidról, ezért kapsz az alkalmon hogy végre szóba állt veled egy emberi lény.


Ellenben ha már első randin elmondod hogy szeretnél legalább 3 gyereket például, akkor az teljesen más, az tök normális. Minek raboljátok egymás idejét, ha a családról, hosszú távú párkapcsolatról gyökeresen eltér a véleményetek. Szóval az ilyesmivel simán le lehet támadni a másik felet már a legelején. Részletes beszámoló a magánéletedről viszont senkit nem érdekel, legalábbis nem az ismerkedős fázisban.

2023. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a másiknak imádni fogja, ha nem akkor cringe.
2023. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretem ha valaki nem játszmázik és mindent megoszt, kitárulkozik nekem, mert ezzel nagy teher kerül le mindkettőnkről, azt jelenti hogy tud bennem bízni és nincs szükség védekezésre.

Az első dolog, amire törekszem, hogy eljussunk idáig.

2023. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a hátsószándékosok szemében probléma ez. Aki őszinte és őszinte kapcsolatot keres, annak nem kell a játszma.
2023. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!