Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknek ( kb. 15-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknek ( kb. 15-25 éves) már tényleg ijesztő ha férfiak személyesen ismerkednek velük?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem Tinderen stb. ismerkedtek először, hanem pl. a lány megy mondjuk valami nyilvános helyen: plázában, boltban, utazol vonaton, vagy szórakozóhelyen vagy stb. és egy sráccal egymásra néztek és ő rádmosolyog és odalép hozzád és megszólít mert tetszel neki?


Ez komolyan ma már nagyon félelmetes női szempontból nézve?



2023. okt. 28. 00:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

3, ezeket tök jól összefoglaltad.

Viszont arra is érdemes gondolni, hogy egy bármilyen profilra olyan információkat írsz amit akarsz, tehát nem feltétlenül igaz minden, amit ott látunk.

Élőben ugyan rengeteg ilyen (igaz vagy sem) információt nem tudunk egy idegenről, de helyette kapunk egy benyomást az emberről, amit egy profilt nézegetve sosem kapunk meg ilyen tisztán. Ezekből a benyomásokból is sok dolog leszűrhető egy emberről, megtudhatjuk mennyire megbízható pl.

Plusz, hogy milyen is ő, milyenek a mozdulatai, milyen a beszédtempója, hangja, milyen az alaptermészete, a testalkata, stb. Ezeken az online tér mindig torzít, még akkor is ha nem kamu infoval töltjük meg a profilt.

És persze élőben is lehet beszélgetés azokról a dolgokról, amiket a profilból tudsz meg és még ami nagyon fontos: nem kell igent mondani semmire, nyugodtan lehet lassítani, időt adni magunknak és a másiknak.

Szóba állni egy idegennel nem azt jelenti, hogy 5 perc múlva már a nyakában van a lábad és sz*rrádug.

2023. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

#11

Egyetértek. Én nem is értem. Online úgy játsza meg magát bárki ahogy akarja. Nem látod a tekintetét, szemét, a non verbális jeleket. De igazából a verbálist sem, mert nincs hangszín.


Az is lehet hogy a haverok összeülnek segíteni behúzni egy csajt. A csajszi meg azt hiszi, hogy csak vele beszél.


Ez egy nagyon elcseszett generáció lesz, csupa átbaszott nővel

2023. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Bitorló37 ***** válasza:
94%

Egy csaj se olyan hülye, hogy elhiggye, másodpercenként képes vagy üzeneteket írogatni nonstop.

Lényegében csak arra kíváncsi, valóban annyira beteg vagy-e vagy csak megjátszod magad. Az utóbbi a nagyobb probléma.

De igazából mindegy is, nagyon sok 50 közeli nőt ismerek, akik remekül el vannak a családjukkal, munkájukkal, de egy ilyen szórakozási lehetőséget nem hagynának ki. Persze ez online, lehet szabadon bohóckodni, ami azonban nem jelenti azt, hogy ha az élet eléjük vet egy becsületes és őszinte embert, anyagiaktól, mindentől függetlenül, nem fogják elfogadni a lehetőséget. Mert el tudják választani egymástól az online tért a valóságtól, ugyan úgy, mint mondjuk a csak szexuálisan vonzó egyedeket a valódi férfiaktól.

2023. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért ijesztő, mert a többség már nem tud élőben ismerkedni. Például egyáltalán nem képesek felismerni, hogy az adott szituációban lehet-e ismerkedni. Képesek odaugrani a csaj elé, hogy sziaigyunkmegegykávét, miközben láthatóan siet és dolga van. Vagy eleve ijesztő a helyzet, például sötétedés után, mikor kevesen vannak a környéken, aluljáróban, mélygarázsban, liftben.

A másik meg, hogy hála annak, hogy a pasik is az online térben szociálizálódnak, egyáltalán nem képesek értelmezni és HASZNÁLNI a metakommunikációt. Tényleg csak eléugranak random a nőknek, aztán besértődik, hogy elutasították. Amelyik nő meg akár csak egyszer is átélt egy ilyen (jó esetben, többnyire) verbális támadást, az az életben többet nem ismerkedik így. Egy darabig meg sehogy se.


Az nem igen szokott szóbakerülni, pedig szerintem fontos szempont, hogy sok esetben egyáltalán nem egyértelmű, hogy hány éves a lány és/vagy aki leszólítja. Sok 15 éves úgy néz ki, mint egy felnőtt nő, pedig agyban ő is lehet éretlenebb a koránál. Ez értelemszerűen nagyobb esély az elutasításra, ha egy szemmel láthatóan felnőtt próbálkozik.

2023. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Szórakozóhelye még oké. De vonaton vagy buszon hagyjon békén mindenki, vásárlási közbe is.
2023. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

# 6


15-25 évesek ismerkedésére vonatkozik a kérdés.


Nem értem ezt a dolgot hogy kapcsolod most ehhez?

2023. okt. 28. 09:40
 17/23 anonim ***** válasza:
45%

Azért ijesztő nekik, mert élőben kész tények elé vannak állítva, és nem tudják olyan könnyen hülyíteni a másikat. Ez a korosztály amit írtál, gyakorlatilag már kommunikálni sem tud normálisan.

Álltalában mikor ismerkedni akarnak, akkor egyszerr több vasat tartanak a tűzben, aztán amelyiket a legjobbnak gondolják, azt kiválasztják, a többitől meg egyszerűbb megszabadulni ha csak online ismerkedés volt.


Az utóbbi időben volt "szerencsém" egy-két fiatalabb lányhoz. Mellébeszélés, hazudozás, a másik hülyének nézése. Nagyjából ez megy, még akkor is ha ő volt a kezdeményező fél. És élőben azért ezeket nehéz kivitelezni.

2023. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne piszkáljátok a gyerekeket. Akinek felmerül a 15 éves, az alapból selejt.
2023. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Bitorló37 ***** válasza:
Egyszer, még régebben, talán 2016-ot írtunk, talán kora tavasz volt,nem is tudom, de hideg volt, éppen keltem át egy szép templom előtt a zebrán, a szokásosan nyafogó kis macikámmal, aki nem bírt megmaradni egy kib..ott másodpercig sem a babakocsiban, mikor láttam egy nagyon szép lányt. Nem is szép volt, hanem gyönyörű. Az az igazi természetes szépség. Hosszú barna haj, kifogástalan alak. Pár évvel korábban láttam ilyen szépséget fiatalabb kiadásban, hosszú szempillákkal, szép barna szemekkel. Szinte teljesen úgy néz ki mint az én kis fiacskám, az a gyönyörű ívelő szemöldök, ami mondjuk esetünkben meglepő módon fekete, de a haja ugyan olyan szép, mint ezé a lányé. Még gondoltam is, mikor ránéztem, de jó lett volna, ha lány lesz, egész biztosan, ugyan ez a tökéletes szépség lett volna, bár az én picikémnek az egyik szeme zöldes barna, a másik barna, tehát husky. Várt valakire. Az jutott eszembe, minek vár bár kire is, ha valaha így néztem volna ki, az biztos k..va élet, hogy nem várok senkire. Milyen apja lehet neki, hogy hagyja várni? És milyen férfi, aki váratja? Még olyan fiatal, olyan nagylányosan szépen kihúzza magát, felemeli a fejét:)Szóval ha ÉN ismertem volna AKKOR, az apja meg a barátja is megemlegette volna a magyarok úristenét, az biztos, mert aki hagyja, hogy tönkre tegyék a gyerekét, az nem apa, aki meg tönkre tesz egy félig kislányt, az nem férfi.
2023. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

# 18


# 19


rossz kérdéshez írtad a válaszodat mert nem kapcsolódik a témához.

2023. okt. 28. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!