Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél melyik az a korosztály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél melyik az a korosztály, életkor, amikor a legkelendőbbek amikor a legsikeresebbek a férfiaknál, mikor ismerkedjenek ők leginkább, melyik életkorban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 07:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szociális hálótól függ, nem kortól.

Aki otthon ül annak 5 évente ha lesz pasija akinek meg millio baratja haverja ismerose van lehet naponta környékezik meg.

2023. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
14# az ismerkedés a téma, meg a korosztályok, semmiféle hasonlítgatás nem történt. Aki nagymama korú, az nyilván nem lesz vonzó a huszonéveseknek, de a saját korosztályában simán tud ismerkedni, ha akar, sokan házasodnak vagy költeznek össze pl egy megözvegyülés után nagymama vagy nagypapa korban is.
2023. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Jó figyi, nekem senki ne magyarázza már meg, hogy egy 60 éves nőért kapkodnak.

Az már nem az a kor amikor ismerkedni/pasizni szoktak!

És nem is úgy néznek ki!

Egy ilyen korú ember már szexuális értelemben nem vonzó, ezt tessék tudomásul venni!

35-40 után mindenki elkezd lassan öregedni, csúnyulni.

2023. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát apukám 60 felett talált párt, miután anyum meghalt. Két 60-as ember tök szerelmes egymásba. Jó látni. Bár nem készített fel a felszínes valóságra.
2023. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

11-es: amúgy teljesen igazad van.

De ettől még amit írtam nem válik hamissá (10-es voltam).

2023. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Van a Vitraynak egy musora epp a 80+-os szereplok meselnek arrol, hogyan szedtek fel egymast idosen. Csak szerinted all meg az elet 30 utan.
2023. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy ti tudtok olvasni?

Nem az volt a kérdés, hogy lehet-e 50,60,80+ évesen párt találni.

Az volt a kérdés, hogy milyen életkorban a legkelendőbb egy nő!

Nyilvánvaló hogy addig, amíg fiatal.

Attól mert lepontozgattok, még nem lesztek olyan vonzóak 40 évesen mint 20 évesen voltatok.

Akár tetszik akár nem, ez így van.

2023. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes onmagaban egy baromsagot allit, ezert ir mindenki tagabb perspektivabol. Eszrevetted, hogy minden korosztalyban vannak problemak? Ez a kelendoseg egy elmeleti fogalom, amin kisgyerekek rugoznak.
2023. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan bullshit így.

Akik ezzel vannak itt elfoglalva, azok magukból indulnak ki. Mert pl ők most 20-40 között vannak és csorog a nyáluk a huszonévesekre vagy mit tudom én. De a valóság mást mutat.

Példa: 72! éves nyugdíj mellett dolgozó kolléganőm. Normális anyagi körülmények (20 éve özvegy, saját tágas ingatlan, minőségi ruhák, évi 1-2 nagyobb nyaralás)

Igényes magára, sminkel, de látszik hogy bőven túl van a 6. X-en, kicsit azért ki van párnázva, ráncos alkat, szóval nem egy plasztikázott Sophia Loren. Viszont baromi extrovertált, barátságos. Fiatalok ennyit nem mennek wellnessbe, Balcsira, túrázni, moziba. De komolyan, ez a nő mindig valahol van valakikkel. Na és a lényeg, mindig van pasija. Évekig egy 35 éves sráccal kavart, de komolyan mindig van valakije, akivel mennek ide-oda(és szexelnek is) 30-75 ig volt már mindenféle palija. Szóval az ő szemszögéből könnyebb pasizni, mint a gyönyörű, de zárkózott, otthonülő 28 éves kolléganőm szemszögéből. Én azt mondom, hogy a hozzáállás a személyiség a kulcs. Nyakam rá, hogy az itt panaszkodó fazonok többsége csak a közértig megy, 0 szociális élet és azt hiszik, az a baj, hogy nem szögletes a fejük.

2023. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!