Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél melyik az a korosztály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél melyik az a korosztály, életkor, amikor a legkelendőbbek amikor a legsikeresebbek a férfiaknál, mikor ismerkedjenek ők leginkább, melyik életkorban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 07:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

10

És arra még nem gondoltál, hogy mindez a férfiak miatt van? Ha nem dugnák meg még a legyet is röptében, hanem ők is igényesebbek lennének, akkor a nőknek sem lenne ilyen könnyű dolguk, de ennyire könnyűvé teszik. Miért ne használnák ki? 🤷🏻‍♀️

2023. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon személy függő. Van aki mindig kelendő lesz mert okos, csinos stb. Van aki meg soha mert épp az előbbi ellentétje.
2023. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A noknek alapvetoen ferfiakat keresnek. A huszoneves korosztalyban elwg kevesen gonsolkodnak eretten. Felette mar elkezd emelkedni a szamuk, de azok gyorsan el is tunnek a tarskeresesi piacrol, erett szingli ferfi igy tovabbra ia keves van. 40 felett mar a legtobb ferfi be is erik, persze kivetelek akadnak, de ott mar nem ez lesz a fo szelektalo tenyezo, hanem az eloelet es az eletmod. Ezt ferfikent irom, aki megelte ezeket a korszakokat es lattam, hogy melyik barataim sikeresek es melyikek nem. Amelyikben volt egy kicsike potencial is, az elkelt. Volt akit a felesege szedett fel, aki az elso no volt az eleteben. Szoval dugasra kifogyhatatlan sorok kigyoznak, de ezekben a sorokban, erett, ertelmes ferfi nyomokban sem tartalmaznak, akarmelyik korosztalyt nezzuk.
2023. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%

#7


Azért jó lenne ha nem hasonlítgatnál nagymama korú nőket fiatalokhoz, mert teljesen más kategória.

2023. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
18-25
2023. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%

Bárki bármit mond, hogy egy nő mindig a csúcson van, mindig csinos stb, hazudik. Ne hidd el. Csak a példa kedvéért, én 34 éves férfi vagyok. Jelzés értékű, hogy amikor prostihoz megyek, a 23 év feletti csajokat MEG SE NÉZEM, csak a 18-23-ra szűrök rá.

Lúzer vagyok, de még nálam se rúgnak labdába a korombeli nők. Akkor a jó pasiknál szerinted mennyire?

2023. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%

#13

Az aztán nagy férfi akit egy nő szed fel, ne röhögtess :D

2023. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. A húszas éveimben akkora voltam, mint a ház. Rengeteg ember van mindkét nemből, akik nem korukhoz képest optimálisan néznek ki.


Akkor létezne ez, ha mindenki egyformán törődne a külsejével, normálisan kajálna, edzene. És még akkor is lennének eltérések ugyanolyan magasságú/súlyú emberek közt.

2023. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%

"Ivarérettségtől a halálig bármikor eszméletlen könnyű nőként társat találni...


Life in easy mode"


Ha elmúltál 25, kidobnak, mert nem képesek szeretni, csak egy baszható test vagy. Ez inkább depressing mode.

2023. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyénfüggő. Van, aki tiniként van a csúcson, van, aki huszonévesként, van, aki 30+osan, van, aki mindig is kelendő volt és lesz is, van, aki soha.

Egyébként nem teljesen értem, hogy jöttez a kérdésed ahhoz, hogy kollégáid szinglik, és ismerkednek. A korukon változtatni nem igazán tudnak...

2023. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!