Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél melyik az a korosztály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél melyik az a korosztály, életkor, amikor a legkelendőbbek amikor a legsikeresebbek a férfiaknál, mikor ismerkedjenek ők leginkább, melyik életkorban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 07:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Bármelyik. Az ismerkedés nem korfüggö.
2023. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
20-25, de ezt követően sincs problémájuk szerintem.
2023. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2. Hát nem tudom 30 felett mintha nehezebb lenne rengeteg 30 körül, feletti szingli kolléganőm van és mintha nehezebben találnának társat úgy látom
2023. okt. 24. 07:15
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Arra nem gondoltál, hogy ők így boldogabbak?
2023. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4. Lehet, de akkor miért panaszkodnak?
2023. okt. 24. 07:24
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Akkor valószínűleg a felhozatal miatt. Intellektus, jómodor, érzelmi intelligencia - olyan ritkán találkozni olyannal, akiben ezek megvannak. Ezzel szemben sok férfi hiszi azt tévesen, hogy bennük mindezek az értékek megtalálhatóak, de nem 😂😂



Én is ez a korosztály vagyok, de nem panaszkodom, mert egyszerűen boldog vagyok szingliként. Nincs bennem se szorongás, se üresség, és nincs, aki lehúzzon (mindenféle téren).

2023. okt. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
3# ez nem a koruk miatt van. Rengeteg 40-es, 50-es, 60-as nőnek egyáltalán nem gond társat találni, ha csinos, jó fej, normális egzisztenciája, és kellemes személyisége van.
2023. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%

30 év alatt, egyértelműen

A pubertástól kezdődően gyakorlatilag, csak nem minden nőnél, sok nő nem vonzó tiniként, őket a 20-as éveikben keresik inkább, vagy ha olyan kategória akkor soha.

30 felett is kelendő ha igényes magára, gyerek nélkül legalább olyan vonzó mint a huszas éveiben.

40 felett már akkor is megcsappan a népszerűsége ha ad magára. De csak 50 felett fordulhat drámaira a helyzet, amikor már drasztikusan csökken a vonzerő.

2023. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Persze azt nem tettem hozzá, hogy én már elváltam, van egy csodás kisfiam, így engem úgymond nem sürget a családalapítás "terhe", és ez nagyon is jó érzés. Egyelőre egyáltalán nem vágyom arra sem, hogy randizgassak, pedig ha szt nézzük, évek óta egyedül vagyok, jól nézek ki, mégis inkább magamon dolgozok.


6os voltam

2023. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

Ivarérettségtől a halálig bármikor eszméletlen könnyű nőként társat találni...

Life in easy mode...

2023. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!