Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg megalkuvás miatt vannak a párjukkal, mert nem állnak velük szóba jobb nők amire vágynának?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Azokat nem hivnam ferfinak.
2023. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de sok köztük a személyiségzavaros, aki kihasználni vagy szadizni akarja azokat a nőket.

És azért vannak velük, mert azok a nők ezt hagyják nekik, nem rossz nekik annyira, hogy lerúgják magukról a parazitát.

2023. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nemigaz hogy a többség. A környezetemben egy ilyet se ismerek.
2023. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy miért csak a pasikra van kihegyezve. Miért csak őket kell sajnálni, ha megalkudtak.
2023. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
4: Nem sajnálom azokat, akik megalkudnak, ezt én bűnnek tartom, nem a szintem.
2023. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
5, egyetértek veled, de nekem ez akkor is fura. Mint "a legjobb nőt is unja valaki". A legjobb pasit nem?
2023. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
6: Heteroszexuális embereket kizárólag az ellenkező nem lélektana érdekel.
2023. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát könyörgöm nyilván minden férfi szuper modell külsejű nővel lenne ha megtehetné, nem?
2023. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
A többség biztosan nem. De akinél meg ez a helyzet áll fenn, ott biztos lehetsz benne, hogy nem is egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatról beszélünk, és a nő is rendszeresen érzi, hogy ő tulajdonképp csak másodhegedűs. Aki folyamatosan másra vágyik, az egy idő után egyre kevésbé tudja titkolni, együttélésnél pedig már kb lehetetlen 0-24-ben megjátszani magát.
2023. okt. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudok az ismerősök között ilyenről. Én inkább egyedül leszek macskas öregember de olyan nővel nem leszek aki nem tetszik.
2023. okt. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!