Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy egy nő kompromi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy nő kompromisszumot köt a párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy ilyet csak férfi csinál?

Mert velük ugye gyakran előfordul hogy olyannal jönnek össze aki nem tökéletes nekik. Csak hogy legyen valakijük.

Nőknek meg általában csak a tökéletes elég.



#kompromisszum #Női megalkuvás
2022. máj. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus incel gondolatmenet...
2022. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kapcsolatban voltam es vagyok amiben sanszos lesz a szakitás.

Ha ezt nézzük hogy abszolut nem erre vágyom, komoromisszunalapon vagyok csak veluk hogy áldozok rájuk a drága időmből.(nőknél a biológiai ora miatt az idő sokkal drágább)

2022. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nincs. Az összes nő magas, izmos, jóképű, intelligens, lovagias, kedves, jó munkával rendelkező férfival van együtt. Az összes nőismerősömnek tökéletes párja van, és további 100 tökéletes férfi áll érte sorba.
2022. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*Nem ígernek semmit de éveket vesznek el tőlem.

És mivel nincs nagy ő ugy nez ki, így ezekkel töltöm ki az időmet.

Igy persze hogy elvárom hogy minimum tetszen, meg a többi.

2022. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki tökéletes minden szempontból hosszútávon a másiknak, így mindenki valamilyen szintű kompromisszumot köt.
2022. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl én komoly kapcsolatot akarok, családot alapítani és gyereket.


De mégsem keres senki vagy mégsem jelez vissza senki.


Szóval eléggé nehéz komolyan venni amikor azon panaszkodnak, hogy "nincs senki aki komolyat akar és ketyeg az óra" miközben meg olyanokkal fekszenek össze akik másnapra lelépnek

2022. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!