Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 körüli férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 körüli férfiak miért érzik úgy, hogy kicsúsztak az időből, és tökmindegy milyen nővel, csak végre alapítsanak családot?

Figyelt kérdés
A klasszikus értékrendű férfiakra gondolok, akik kb. 28-32 éves koruk körül szeretnének megállapodni, gyereket vállalni. A környezetemben több olyan huszas éveinek végén járó férfit látok, aki totál kétségbe van esve: "milyen öreg", "kéne már feleség", "kéne már gyerek". A vágy ezek iránt a dolgok iránt szerintem természetes, de nem minden áron! Egy csomó férfi ezért elégszik meg olyan kapcsolattal, ahol nincs kompromisszum, csak a férfi enged, ahol a nő egyébként madzsagon rángatja a férfit. A férfi meg mintha feltette volna a szemellenzőt, mint aki nem akar tudomást venni a kialakult helyzetről, mert akkor még a végén szakítania kellene, és akkor megint kezdődhet előről a párkereses, miközben "ő már öreg"...

2018. nov. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem így..
2018. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezen most jót nevettem, köszönöm. :) 38/F (független,gyermektelen)
2018. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a legszentebb magánügye, hogy mikor, kivel, hogyan és mit akar kezdeni az életével. Amit leírtál, azzal önmagában semmi baj nincs, amúgy meg hatalmas általánosítás az egész.
2018. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ki vagy?

Ebbe a korcsoportba tartozó, egyedülálló férfi?

Ilyen korú férfit kereső egyedülálló nő?

Vagy valaki más?

2018. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok családot alapítani.


30 F

2018. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok, egyedül élek. Egyedül is jól elvagyok, de körülöttem már majdnem mindenki házas vagy komoly kapcsolatban van amiért én úgy érzem, hogy nagyonis le vagyok maradva. A társadalmi nyomásról pedig ne is beszéljünk. Amikor a körülötted lévők szánalommal suttognak össze a hátad mögött, amikor anyukád minden alkalommal megkérdi, hogy így neki mikor lesz unokája. Ilyenkor még az is elgondolkodik, hogy vajon hol rontja el, aki számára amúgy nem priorítás a párkeresés.

Sajnos én is nemrég belementem egy általad említett kapcsolatba de hamar rájöttem, hogy nem vagyok boldog, ugyanis én hatalmas kompromisszumokat kötöttem, megalázkodtam csak, hogy a nő kedvébe járjak. Amikor elmondtam neki, hogy ez így nekem nem megy és talán kéne hagyjuk az egészet a francba, még csak annyit sem mondott, hogy "rendben"...simán ignorált mintha nem is léteznék.

2018. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A leirasban direkt kiemeltem, hogy a klasszikus ertekrendu ferfiakra gondolok... aki szeret szingli lenni, arra a fentiek nyilvan nem igazak. Az utolso valaszadonak koszonom! A kerdes tehat azokra vonatkozik, akik egyebkent szeretnenek megallapodniy
2018. nov. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!