Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne azon változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azon változtatni, hogy ne legyek ilyen válogatós? Ti hogyan oldottátok meg, hogy képesek voltatok megalkudni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nekem az évek előrehaladtával 0-ra csökkent a megalkuvási képességem és az elvárásaim sokak szerint inkább a gyermektelen nők privilégiuma. Elsősorban a 40-es korosztály válasza érdekel, mert én is abban vagyok.

2023. febr. 25. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%

Én úgy vettem észre, hogy elég sokan maradnak gyermektelenek. Akár házasságban élők is.


49N

2023. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a megalkuvás? Nálad legalabbis
2023. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én sehogy. Egyedül vagyok és valószínűleg úgy is maradok, mert a semmi jobb, mint a sz@r. Nem értem, miért kéne megalkudnom. Valaki kötelez rá, hogy tartsak pasit?🤔

41N

2023. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Dohányzásellenesség, alkoholellenesség, +/- 7év korkülönbség, potencia elvárás, minőségi idő együttöltési elvárás
2023. febr. 25. 22:36
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell megalkudni, fel is lehet nőni az elvárasokhoz.
2023. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Nálam a "megalkuvás" azt jelentette, hogy hozzám hasonlóan sosem házasodott - vagy élettársi kapcsolatot nélkülözött - és gyermektelen férfi lett a párom, akivel egészen jól kijövünk.


Egyedül az zavar csak, hogy túl idős hozzám és nem annyira jóképű - viszont a személyisége igencsak vonzza az összes embert. (Jópofa humor, megértés, jó beszédkészség.)


Persze egy minimális vonzalomnak kellett ehhez lennie. Hát az megvan. Mindkét részről!


1-es válaszoló voltam.

2023. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy kicsit módosítok a korábbi hozzászólásomon: nem az összes embert, de viszonylag elég sok embert vonz.
2023. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mathus ***** válasza:
13%
tehát ha én 47 lennék, te meg maximum 40, nem innál/dohányoznál, olyan feszes tested volna (nulla ránc és smink), olyan libidóval (megatöbbi) mint egy húszéves eüs csajé, és minden második nyaralást te fizetnél, erre nem mondanád, hogy ez túlzás, mert kb. ezt várod te is, szóval nyújtani is ezt tudod ofkoz.
2023. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Külsőről nem volt szó, se nyaralásokról. A minőségi idő pl. mozi, színház, kirándulás, wellness, túra, kerékpározás, koncertre járás is lehet. Ezeket igen, én is tudom nyújtani, mert egyedül is teszem őket. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt.
2023. febr. 25. 23:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, az nem válogatás, hanem rettentő alap és kevés is. Ha valaki ezeket sem hozza, akkor tényleg jobb egyedül.
2023. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!