Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken válogatósabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken válogatósabbak a lányok, mint Budapesten?

Figyelt kérdés

3 évig Budapesten éltem, az alatt Tinderről több sikerem is volt, egyéjszakás kalandok, randik, végül párkapcsolatot is ott találtam.


Egy ideje szingli vagyok, és újra feltelepítettem a Tindert, de egy hónapja konkrétan semmi sikerem nincs, sőt matchem is csak 4 matchem van, meg 15 lájkom, mindenkit a 25km-eres körzetben elhúztam valamerre 3 nap alatt.


(20.000-res kis város, mindentől messze kb)


2022. okt. 23. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Kevesebben vannak és ennek a tetejében még butábbak is.
2022. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött az incel a kérdéshez.
2022. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

A Tinder változott meg, régebben többen beszámoltak sikerekről, azóta rájöttek a nők, hogy valójában milyen magas értékük is van nekik és alkalmazkodtak.


Aki fehérmájúbb, az csak a top férfiakat hajlandó jobbra húzni, aki pedig párkapcsolatot akar és sokadlagos szempont neki a szex az pedig nagyon hosszas ismerkedés és puhatolózás alapján egyre jobb szűrőfeltételekkel kiszagolja azokat a balekokat, akik hajlandók belemenni olyan ismerkedésbe, ahol a sokadik randin lesz csak szex és nem veszik észre, hogy lényegében csak teszik bele a pénzt, időt, energiát a nőbe, szórakoztatják őt, a saját társaságukat biztosítják a nő számára, aki bármikor abszolút vétóval rendelkezik és ehhez még csak el se kell rontaniuk semmit, elég, ha hirtelen jön egy jobb ajánlat vagy felbukkan egy ex.


Emiatt ezek közül a férfiak közül is sokan párhuzamosan fűznek több nőt, amivel rászolgálnak a gyanakvásra, hogy csak szórakoznak meg az egyoldalú kapcsolataikat (ahol a nő szerint párkapcsolatban vannak, a férfi viszont tudja, hogy a nő bármikor összejönne egy nála jobb pasival) ők is megcsalják, elébe mennek a pofonnak, hogy ne hirtelen csapjon le.


Ez pedig egy negatív spirált indít el, mert egyre több lesz a frusztrált, bosszúszomjas nő és a frusztrált, bosszúszomjas férfi is.

2022. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Haverom hasonló helyzetben volt, kisváros, kevésbé jó adottságok , hármat jutott már ott is 25 / 30kmes körben kezdte bedobni a lányokat.


Egy olyan helyen ,ahol "mindenki ismer mindenkit" nem biztos , hogy a tindert/egyéb netes keresoket fogják preferálni.


Néha poénból rákeresek a felhozatalra ,nagyon gyászos a női , férfiakat akiket élőben ismerek pedig mindenkinek van valami difije az alapbetegseg alkoholizmus mellett

2022. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb az arc videken.itt mindenki kulonlegesnek hiszi msgst. Üdv Pécsről
2022. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 a magad nevében beszélj
2022. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidéken a jobb nők jobban el vannak szállva maguktól mert mindenki a kegyeiket keresi. Meg fontos nekik a külvilág véleménye és akárkivel nem jönnek össze. Itt írta valaki, hogy 10 méterrel a föld fölött járnak. Hát ezt meg tudom erősíteni. Ez valószínűleg azért van mert vidéken nagyon sok a szürke igénytelen ember és persze, hogy nagy szám egy jó csaj a szürke tengerben. Úgy általában a vidéki nők vállalkozó férfiak irányába kacsingatnak, akárkivel nem jönnek össze. Férfiként ha már bármilyen nő is összejön az már nagy dolognak számít.
2022. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!