Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne azon változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azon változtatni, hogy ne legyek ilyen válogatós? Ti hogyan oldottátok meg, hogy képesek voltatok megalkudni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nekem az évek előrehaladtával 0-ra csökkent a megalkuvási képességem és az elvárásaim sokak szerint inkább a gyermektelen nők privilégiuma. Elsősorban a 40-es korosztály válasza érdekel, mert én is abban vagyok.

2023. febr. 25. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezek tök jó dolgok.
2023. febr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből ne engedj. Nekem több elvárásom volt, mégsem vagyok egyedül.
2023. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad megalkudni, annál jobb egyedül. Ha megnézem a környezetmben a boldogtalan párok akik úgyis mindig szétmennek pont ilyen megalkuvós párok mindig, akkor minek megalkudni, hogy ideig óráig legyen valakid? Minőségibb életet lehet akkor már kialakítani egyedül.
2023. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem alkudtam meg. Inkább egyedül maradtam. És nem bántam meg.

Lassan 50 leszek.

2023. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos számodra a párkapcsolat, de egyáltalán nem találsz az elvárásaidnak megfelelő partnert, akkor


vagy jóvan aktívabban keresel, vagy


köthetsz most kompromisszumot, vagy


eltölthetsz még nézelődéssel néhány évet, hátha egy idősebb éned működőbb szempontokat válogat össze, vagy


hagyhatod az egészet, és maradsz egyedül.


Kábé ilyen lehetőségeid vannak, válassz az alapján, ami neked fontos.

2023. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Tökéletesek az elvárásaid, teljesen reálisak. Egy minőségi párkapcsolat alappillére a minőségi idő, figyelem, törődés, folyamatos karbantartás, otthon ülve csak langyos vízzé válik az egész. Tény és való, gyerekkel már nem ugyan az az élet.
2023. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kb. én is ezeket tudnám megfogalmazni. Nem vagy válogatós, mint többen is írták, teljesen reális elvárásaid vannak. Egyedülálló szülőként piszok nehéz a dolog. 38/f
2023. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezek nem magas elvarasok, hanem alap dolgok. Ha nem talalsz partnert, aki ennek megfelel, akkor rossz helyen keresgelsz. Mondjuk nalam az alkoholmentesseg nem elvaras, egy poharka bor neha belefer, persze a normalitas hataran belul.
2023. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Mathus ***** válasza:
akkor lássuk.. az ideális "jelöltem" egy 40-45 éves, egyedülálló, gyerektelen, felsőfokú végzettséggel rendelkező nő, aki önálló ingatlannal rendelkezik és a medián felsőt keresi, alloszexuális és jó fizikai állapotban van. egy 100ezer fős vidéki megyeszékhely a "célpont". kezdjük. lejön a fele, mert férfi, lejön a fele, mert inaktív, lejön a négyötöde, mert nem abban a korban van, lejön a nyolctizede, mert kevesebbet keres, lejön a kétharmada, mert van gyereke, lejön a fele, mert nem független, lejön a háromötöde, mert nincs diplomája, lejön a kétharmada, mert nem alloszexuális, lejön a fele, mert túlsúlyos. mennyien is maradnak? egy busznyi, vagy egy furgonnyi? ennyit az "igényességről". akik maradtak azoknak a fele viszont piál, egyharmaduk rendszeresen, szóval senki sem tökéletes.
2023. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es en pont ilyen vagyok, csak azt nem.tudom, hogy mi az az alloszexualis :-D meg mondjuk Budapesten elek es nem a 100 ezer fos megyeszekhelyen.
2023. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!