Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nincs 180 cm az nem férfi ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nincs 180 cm az nem férfi ?

Figyelt kérdés

nincs 20 cm-es faxa az nem férfi

Nem járt egyetemre

Nincs autója és lakása

Nem keres 700 ezer nettót

Nem beszél idegen nyelveket

Aki nem 60-75 kg vagy 85 de izommal



Ezek igazak vagy csak a neten nyavajognak a sikertelenek?



#Közhelyes duma #Incelek indokai
2023. okt. 1. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%

Ez az adott nő igényeitől függ.

Részemről a magassági limit 190centinél kezdődik, az én házamban élünk a már férjemmel, nem kell hogy 20 centis farka legyen, 18 és bőven tökéletes, nem keres 700 nettót, de még 400at sem, nincs se autónk se jogsink, nincs kigyúrva és egyetemre sem jártunk, viszont mindketten szeretjük a munkánkat.:)

2023. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szóval azt írjátok hogy az öcsém aki 310 ezret keres, ő simàn menjen ismerkedni pl fesztiválokon? Nem lesz az hogy elzavarják mert nem keres 6-800 ezret? Totál hülye! Azt hiszi 25 évesen azért szűz mert a szüleinkkel lakik még meg hogy egyszerű melós. 😐🤣
2023. okt. 1. 13:20
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Az öcsédnek esetleg nem kellene elmondania minden jöttmentnek a fizetését:D

Ha egy fesztiválon meghívsz valakit egy jagerre, az ebből tudni fogja, hogy 300 vagy 600 a fizud?:D

2023. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Ugy írod ezt kérdező, mintha ez a fizetes, auto, lakas nem lenne alap egy bizonyos kor felett
2023. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Trollmágnes kérdés, bár kicsit kidolgozatlan.
2023. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Nyavalygás
2023. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Vannak bizonyos életszakaszok. Fiatalon az-az alap, hogy mamahotel, albérlet, esetleg saját autó. Idősebben, már az embernek nem ártana saját lakás, autó megint csak igény kérdése. Én mondjuk vehetnék, vehettem volna autót, de megoldok mindent tömegközlekedve és kerékpárral. 34 évesen tehermentes lakóparki lakás és én nem bulira, nőkre vertem el, hanem szorgosan tettem félre a közép, de sokszor alsó kategóriás gyári fizetésemet. 10 év alatt ez az eredménye. Valamit valamiért. Sokan vannak, akik nulla áldozattal akarnak valamit, akárcsak te is. Elérik azt a bizonyos szakaszt, amikor már valamit nem ártana felmutatni, nem tudnak, mert nemhoztak áldozatokat érte és most megy a sírás, nyavajgás, ujjal mutogatás és a világ és mások hibáztatása.
2023. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Napi nőgyűlolo incel
2023. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#12

Esetleg nem úgy kéne ismerkedni, hogy "Szia, Laci vagyok, Xszáz a fizum, és X cm a farkam, van/nincs autóm, lakásom, meghivhatlak valamire?"


Nincs az a jó pasi akit erre egy kicsit is értelmesebb csaj ne küldene el élből. Bármi van is az "X"-ek helyén...

2023. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%

“nincs 20 cm-es faxa az nem férfi”: 15cm nem 20

“Nem járt egyetemre”: Igen, de ebben nincs semmi igazságtalan. Ha nem vagy totál retardált, meg tudod csinálni a kecskeméti egyetemet levelezőn és megvan a diploma.

“Nincs autója és lakása”: Kutyát nem érdekli manapság.

“Nem keres 700 ezer nettót”: Budapesten ez a minimálbér manapság.

“Nem beszél idegen nyelveket”: Nem beszélsz Magyarul pl? Ha 25 fölött nincs barátnőd, az azt jelenti, hogy a társadalom szemében egy senki vagy. Nem tartozol a magyarokhoz.

“Aki nem 60-75 kg vagy 85 de izommal”: Ezzel megintcsak nem értem mi a gond. Lefogyni nem nehéz és nem is drága. Egyél kevesebbet és még olcsóbban is kijössz.

2023. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!