Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent férfi nyelvre lefordítva "Semmi baj nincs a külsőddel"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ennél több infó kellene. Együtt vagytok? Szex volt már?
2023. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy nekem is mondta ezt valaki, és pontosan tudtam, hogy nem vagyok az ideálja. Csak "beérte" velem, utánam egy nagycsöcsű csajt dugott.
2023. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és lányok mondják ezt nekem.
2023. szept. 15. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Azt, hogy semmi baj a külsőddel.

Csak pl gyökér vagy:D

Jó, ez erős volt:D

De na, ha már kialakult egy társalgás, esetleg randi, akkor ott általában már nem a külső szokott a buktató lenni, hanem pl a szociális készségek, világlátás, hozzáállás, önbecsülés, jövőkép stb...

2023. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy nem vagy az esete, csak nem akar megbántani.


Ha viszont tetszel neki és ezzel próbálja kifejezni, akkor egy bókolni képtelen analfabéta.

2023. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt jelenti hogy nem tetszel neki.
2023. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Én is írtam már itt ezt egy pasinak!

De nem úgy értettem hogy nem tetszik nekem!

Hanem hogy se nem jó se nem rossz, hanem kezdetnek oké, DE majd a személyisége döntené el hogy mi a véleményem róla, vagyis bejön e mint pasi vagy sem! Mert egy kép az nem jelent semmit.

Volt olyan aki képen nagyon tetszett, de egy beképzelt majom volt, egész nap csak a szülei vagyonáról, vállalkozásáról tudott beszélni.....

Úgyhogy lehet hogy tényleg semmi baj a külsőddel, de milyen a belsőd, az itt a kérdés? :)

2023. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Általában ilyenkor van odaírva a DE!!!!!… hogy majd átszakad a papír, kijelző.
2023. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az h kulsore oke vagy de kapcsolatnal a kuslo nemminden
2023. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a kulsod alapjan nem utasitana el, de a szemelyisegedben nem talalt olyat, amivel barmit is tudna kezdeni. Ami ugye szinten nem negativ. Tehat alapvetoen nem vagy rossz helyzetben, de vagy nem tudsz megfeleloen kommunikalni, vagy nem tudod megmutatni magad, hogy kapcsolodni tudjanak hozzad. Tanulj kommunikaciot, fejleszd a szemelyiseged es tanuld meg felvallalni magad.
2023. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!