Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők akik ezt tanácsolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akik ezt tanácsolják, miért gondolják, hogy férfiaknak az a tuti tipp ha elmegy valami hobbira?

Figyelt kérdés

Oké hogy ez a nőknek tuti tipp. Mert 10 az egyhez arányban vannak a férfiak mindenfele. Ráadásul ugye aki nő van, és jár valahova, az is általában foglalt. Tők jó hogy másik 30 férfival versenyzel, ha akarsz egy nőt bármilyen hobbiban.

Jó igaz a nők nulla aktivitással vannak fen, az online világ társkeresőin. Annál nyilván ez is több, de azért nem akkora tuti tipp mint ahogy bealítják egyesek. Az elmúlt egy évben, jártam két gymben, és vagy 5 küzdősporton, animés és társasos klubban is. Mindenhol kb ez az arány.

Szóval nem értem, a nők ennyire nem látják a valóságot, hogy nekik 100szorta könyebb ismerkedni?



#hobbi #Nőknél bőség zavara #Sok férfi kevés nö #Nőknek nincs hobbija
2023. máj. 10. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Öhm... nem a nőkhöz kell hasonlítani azt, hoy mennyire könnyű, hanem ahhoz, amit felvált.

Melyik körülményben könnyebb ismerkedni?

1. Ha közösségben jársz egy hobbi kapcsán, amit élvezel, jó vagy benne.

2. Ha otthon ülsz és csak a boltban találkozol emberekkel.


Értelmetlen a nők helyzetéhez hasonlítani a dolgot.


Ráadásul a nők azért is ajánlják ezt, mert egyszerűen az a férfi, aki láthatóan élvez valamit, ért is hozzá, egyszerűen sokkal vonzóbb, mint az, akin látni, hogy csak kényszerből cisnál valamit, vagy egyszerűen nem tud lelkesedni semmiért.

A nők egy nem elhanyagolható részénél a nerdek tudnak vonzók lenni. Mi a nerd? Hát az a srác, aki szenvedélyesen beletemetkezik egy témakörbe. Ez az ambíció egy formája és ez baromi vonzó tud lenni.

2023. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mert 10 az egyhez arányban vannak a férfiak mindenfele."


Vagy fordítva.

ki mondta, hogy tuti tipp? csak egy lehetőég.

2023. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hobbi nem csak a nők miatt kell. Egyébként meg vannak olyan tevékenységek, ahol bőven vannak nők is.
2023. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Számomra mindig is nagy intő jel volt, ha valakinek semmilyen hobbija vagy komolyabb érdeklődési köre nem volt. Magad miatt nem szeretnél?

Ha nem is egy hobbin keresztül ismered meg a párodat, nagyon vonzó tud lenni, amikor valaki szenvedélyes valami iránt. A páromban is ez az egyik legszimpatikusabb vonás: ahogy órákig képes egy-egy kedvenc témájáról mesélni, ahogy alkot és felfedez, ahogy bevon ezekbe a kis világokba magával.

2023. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondja, a "nőknek nincs hobbija", miután leírja, hogy csajozás miatt jár el bárhova.
2023. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Amiket leírtál, zömmel férfi hobbiknak tűnnek. Azért szerintem küzdősportra senki sem azért megy, hogy becsajozzon. :'D

Ha tényleg ismerkedési céllal mész valahova, akkor érdemes olyan helyre, ami valószínűleg zömmel nőket érdekel és akkor nem kell a küzdő sőporton azért az egy szem foglalt csajért versengeni az összes palival. :'D

Mondjuk menj el tánctanfolyamra. Én voltam: tipikus a női többség. Vannak olyan páros táncok is, amiket párcserével oktatnak. Így mindenki táncol mindenkivel. Egy iylen helyen nagyobb esély lesz rá, hogy kifogsz egy szimpatikus lányt, mint egy edzésen.

2023. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én férfiként is ezt ajánlom.

Miért?

Hát nézzük... Három barátnőm és két kalandom volt énekkarból, egy társasjátékozás kapcsán, egy online szerepjáték kapcsán, egy zenélés kapcsán.

Igazából el sem tudom képzelni hogy ismerkedhetne egy férfi, ha nem a hobbija kapcsán. De fontos, hogy nem a lányok miatt cisnáltam eyiket sem! Azért cisnálom őket, mert szeretem csinálni. Csakhát a lányokat bevonzza, ha azt látják, hogy egy férfi szeret valamit cisnálni és akár még jó is benne. Ráadásul mivel nagy eséllyel ő is azért van ott, mer térdekli, ért hozzá, szereti csinálni, már kapásból megvan a közös érdeklődési kör.

2023. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem mondja, hogy ez tuti tipp, meg hogy ettől tuti lesz nőd. De ha eljársz valahova, ha csinálsz valamit, ha interakcióba lépsz más emberekkel, akkor nagyobb esélyed van párt találni. És hobbi kapcsán azért ezerszer egyszerűbb, mint random leszólítgatni embereket az utcán, mert van egy közös pont, ami miatt lehet először kötetlenül cseverészni. Ha mindketten szerettek rajzolni/táncolni/makettezni/úszni/stb., az egy kapcsolódási pont.

De persze, ha azért csinálsz bármit, hogy becsajozz, nem azért, mert érdekel, inkább ne csináld, mert rohadt taszító és úgyis azonnal le fog esni. Volt, hogy azért iratkoztam ki táncról, mert egy pasasról lerítt, hogy csak azért van ott, hogy csajozzon, és az összes fiatal lánynál bepróbálkozott elég udvariatlan módon, és inkább az érdekelte, kihez dörgölőzhet, minthogy megtanulja a tánclépéseket. Gusztustalan volt.

2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

"hogy férfiaknak az a tuti tipp ha elmegy valami hobbira? "


A hobbi azért hobbi, mert olyan időtöltés, amit élvezel. Te semmi másra nem költesz pénzt, ami létszükségleten kívül esik? Vegyél kutyát és vigyed sétáltatni akkor. Ja, hogy az is pénzbe kerül. Randira azért nem fogod sajnálni a pénzt remélem. :D

2023. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Én nem azért ajánlom a hobbit, hogy becsajozzatok, hanem hogy közösségben legyetek és fejlődjön a szociális készségetek, ami jelenleg egyenlő a 0-val. Régen rossz ha csak és kizárólag a csajozási lehetőség miatt választotok egy adott hobbit.
2023. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!